banner851

banner955

GÖLYAKA’DA ESNAFLARIN SIKINTILARINI DİNLEDİLER

İyi Parti Düzce Teşkilatı tarafından bir süre önce başlatılan ilçe, köy ve mahalle ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Gölyaka ilçesini ziyaret eden İYİ Parti teşkilatları, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Siyaset 15.03.2021, 11:04 18.03.2021, 15:56
405

Gerek yaşanan ekonomik süreç, gerekse de pandemi sebebi ile zor günler yaşayan Düzce insanının sorunlarını dinlemek ve çözümüne katkı sunmak adına ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerini sürdüren İYİ Parti Düzce Teşkilatı geride bıraktığımız hafta Gölyaka ilçesini ziyaret edip, esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Esnaf ziyaretlerine, İl Yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Demet Boşver ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclisi Grup başkan vekili Ender Çakar, Gölyaka İlçe Başkanı İsmail Baklacı ve yönetim kurulu üyeleri İle teşkilat mensupları katıldı.

Ziyaretler ile ilgili konuşan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Esnafımızın ve vatandaşımızın yaşadığı sıkıntılar ortada. Bu zor günlerinde yanlarında olmak, dertlerini dinlemek ve sorunlarının çözümüne katkı sunmak için var gücümüzle teşkilat olarak çalışıyoruz. El birliği ile millet olarak birlik beraberlik motivasyonumuzu yitirmeden bu günleri de atlatacağız. Dermansız dert çözümsüz problem yoktur” diye konuştu.

İyi Parti Düzce Teşkilatının ilçe, mahalle ve köy ziyaretlerini sürdüreceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
iyiler 2 yıl önce
iyi partide yer bulamayanlar ileri geri yazıyorlar. Hedefi olmayana çalışmayan insanalara partmizde yeri yeri yoktur
DÜZCELİ 2 yıl önce
İyi parrtı başkanı Yunus er başarılı bir insan. Yatığı çalışmalardan belli. ahlaklı ve dürüst. Milet vekili olacak inşalah.
düzceli 2 yıl önce
iyi parinin hamaset siyaseti yapmaya ihtiyacı yok. prıl pırıl insanlar. her derde koşuyorlar.Allah razı olsun.
aziziye 2 yıl önce
Hamaset siyaseti yapıyor düzcede iyi parti. Dert dinleyerek dert çözülmez.Sıfır icraat , bol reklam.
Sadrettin 2 yıl önce
Kendi kalabalığına inanipta sakın aday olma paraların boşa gider. Yanında gezenler partinin kazanmasına mani oluyo, demedi deneyin
Yeni Sayımız