banner851

banner614

GÖLYAKA’DA KAN DEĞİŞİKLİĞİ

banner619

AK Parti Gölyaka İlçe Teşkilatı 6'ncı Olağan Kongresinde temayüle girmemesine rağmen genel merkez tarafından sürpriz bir kararla aday gösterilen eski Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç ilçe teşkilat başkanlığına seçildi.

banner846
Siyaset 30.09.2017, 14:54 02.10.2017, 10:26
4577
banner844

AK Parti Genel Merkezi’nin sürpriz kararıyla temayüle giren aday adayları yerine Gölyaka İlçe Teşkilat Başkanlığı için tercih ettiği eski İl Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, tek aday olarak seçimlere girdiği kongrede başkanlığa getirildi.

Gölyaka ilçe parkında düzenlenen 6'ncı Olağan kongreye AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 23. Dönem Düzce Milletvekili Prof. Dr. Celal Erbay, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut ve belediye başkanları, ilçe başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, partililer, delegeler ve CHP ile MHP İlçe Teşkilat başkanları katıldı.Bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşının okunmasıyla devam eden kongrede divan oluşturuldu. Kongre konuşmalarla devam etti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongre mesajı sine-vizyon gösterisi ile katılımcılara izletildi. İlçe Başkanı olan Fazlı Koç, kürsüye ‘İşte Başkan İşte Teşkilat’ tezahüratlarıyla geldi. Kendisine destek veren herkese teşekkür eden Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgü dolu sözler sarf etti.Konuşmaların ardından faaliyet raporu ve gelir gider tablosu ibra edildi. Ardından da delegeler seçime gitti. Oyların sayılmasının ardından Fazlı Koç, AK Parti Gölyaka İlçe Başkanı oldu.

AK Parti Gölyaka İlçe Teşkilatı ise şu isimlerden oluştu:
İlçe Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Ahmet Acar, Ahmet Çevik, Ali Can Dursun, Cavit Akkaya, Gökhan Uzun, Gülsu Kandemir, Hakan Demircan, Hasan Örenay, Kemal Akbulut, Kübra Öztürk, Muhterem Parlak, Recep Ali Soylu, Sebahat Gücçük, Zeki Çavuş."


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (13)
81800 4 yıl önce
Bir Hızardereli atasözü derki * Ananın çıktığı dala kızı salıncak kurar.''
Hayirlisi 4 yıl önce
Biliniyorki hak eden hak ettigi yere gelir (yersiz) elestiri aciz insan isidir.
YIĞILCALI 4 yıl önce
BİZDE İSTERİZ TAZE KAN.
Duzceli 4 yıl önce
Artık keleside ayağını kaydırdılar planları güzel isliyo hikmet başkan olunca koç beton tüm işleri ihale yöntemiyle alır :)
Glyakalı 4 yıl önce
Başkan gölyakalı olarak sonuna kadar arkandayız biz biliyoruz senın nasıl biri oldugunu
hayaller gerçek olsun 4 yıl önce
gölyak a bulunduğu coğrafyası içindeki birçok ilçe arasında son 15 yılda gelişme, şehircilik , imar, turizm, ulaşım, sosyal etkileşim yani büyüme adına maalesef başaramadığını görüyorum. Reis in dediği metal yorgunluğunun canlı kanıtı olduk
Gölyakalı 4 yıl önce
Deprem de yaptıkları bütün bınalar yıkıldı bırsuru can kaybı yaşandı beton santıralı kurdular betonunda ne olduğu belli değil kamu bınasına gönderdiği beton geri döndü kadını ısten attırdılar düzcede parkın önünde ımza topluyor
beton maduru 4 yıl önce
ben de evimi yaparken betonumu aynı firmadan aldım. 2. kat betonu atıldıktan sonra usta ile konuşurken betonun kalitesiz olduğunu büyük boy çiviyi betona tek seferde çakarak gösterdi. başka firmaların betonunda çivi yamuluyor dedi
ERDEM 4 yıl önce
çark aynen dönüyör, hiç dışarı çıkmaz aynı devran aynen döner.bunların hepsinin bir sonu ve sonucu olacaktır .zaman gösterir herşeyi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın