banner851

banner614

“Görevimizi yapmaya çalışıyoruz.”

Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan, imza toplayan Muammer Ceylan’ın neden böyle bir uğraş içine girdiği konusundaki sorularımızı yanıtladı.

banner619
Siyaset 12.09.2009, 16:10
127
“Görevimizi yapmaya çalışıyoruz.”

Bakan yaptığı açıklamada kamuoyunun yanlış yönlendirildiğini ifade etti. Küçük Sanayi Sitesi yönetimi'nin Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'na bağlı resmi bir kuruluş olduğunu ve bu kurum üzerinden kendilerine rant sağlamaya çalışanlara izin vermeyeceklerini belirten Bakan, “Kimse küçük Sanayi Sitesi üzerine oyunlar oynayamaz.” diyerek tepkisini dile getirdi. Kooperatifin şu an müfettişler tarafından denetlendiğini ve önceki denetlemeler gibi bundan da alınlarının akıyla çıkacaklarını vurgulayan Bakan, Küçük Sanayi Sitesi'nin gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını fakat başarılarının engellenmek istediğini vurguladı.

“Yönetim olarak bizi istifaya davet edenler üç ay önceki genel kurulda neden aday olmadı.” diyerek tepkisini ortaya koyan Bakan, daha önce bizi istifaya davet eden Muammer Ceylan'ın topladığı imzaların çoğunun sahte olduğunu ve şimdi noter huzurunda toplanan imzaların sahiplerinin ise yönetime borçlarının olduğunu belirtti. Bakan, Muammer Ceylan'ın kendi başına böyle bir işe kalkışamayacağını akıl hocalarının olduğunu ifade ederek, Ceylan'ın TSO ve DESOB'a tepki göstermesini de kınadı. Hiç bir şeylerinin gizli olmadığını ve her şeylerinin kamuoyu önünde açık olduğunu söyleyen Bakan, “Alnımız ak, yüzümüz pak.” diyerek kamuoyuna seslendi.

banner844
Yorumlar (0)