banner851

banner614

Gözler Ankara'da

Ak Parti'den yerel seçimlerde Düzce Belediye Başkanı aday adayı olan isimler, Ankara'daki Merkez Yürütme Kurulu'nun yaptığı toplantılardan haber bekliyor

banner619
Siyaset 06.01.2009, 17:55
193
Gözler Ankara'da

Bu zamana kadar Ak Parti'den Düzce Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunan mevcut Başkan Mehmet Keleş, Mimar Ali Ergün, Okan Eren Kuru, Sadık Dik ve İsmail Bayram bu aralar Ankara'ya kilitlenmiş durumda.

Ak Parti'nin bugünlerde bu zamana kadar açıklamadığı illerdeki Belediye Başkan adaylarını netleştirmesi ve Düzce'den de bu açıklamalarla birlikte Ak Parti Belediye Başkan adayının kim olacağının açıklanması bekleniyor. Düzce'den de Ak Parti'nin bu 5 aday adayı arasından kimi Belediye Başkan adayı olarak göstereceği merak ediliyor.

Diğer taraftan aday adaylarından Başkan Mehmet Keleş'in uzun süredir Ankara'da görüşmelerde bulunduğu bilinirken partinin Merkez Yürütme Kurulu'da belli aralıklarda toplanarak aday adayları üzerinde görüştüğü belirtiliyor. Keleş dışındaki diğer aday adayları da kamuoyu yoklamalarına ve ziyaretlerine devam ediyor.

Yorumlar (0)