banner851

banner955

'GÜÇLÜ PROJELERİMİZLE DÜZCE’Yİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ"

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün 2 günlük Ankara programı oldukça verimli geçti. AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Jülide Sarıeroğlu, Çiğdem Karaaslan ve Dr. Fatma Betül Sayan Kaya'yı makamlarında ziyaret eden Başkan Özlü, Düzce’yi ayağa kaldıracak güçlü projeleri hayata geçirmek için gece-gündüz ekibiyle birlikte çalıştıklarını ifade etti.

Siyaset 01.07.2020, 13:32
1311
'GÜÇLÜ PROJELERİMİZLE DÜZCE’Yİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ"
banner1032

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere gittiği Ankara'da AK Partili üst düzey yöneticilerin kapısını çaldı.

Başkan Özlü, Ankara temasları çerçevesinde yoğun bir gün geçirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u ziyaret etti.

Başkan Özlü, görüşmelerde Düzce’de yapılan ve yapılacak olan hizmetler noktasında bilgi vererek, Türkiye gündemine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

Düzce’nin potansiyelini, sosyal, kültürel ve ekonomik olarak birçok yönden gelişmesine önem verdiklerinin altını çizerek anlatan Özlü, Düzce’yi ayağa kaldıracak güçlü projelerde yer almak istediklerini belirterek, bunun için de gece-gündüz ekibiyle birlikte çalıştıklarını ifade etti.

Ayrıca görüşmelerden memnuniyetini dile getiren Özlü, misafirperverlikleri ve nazik ağırlamaları için AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Jülide Sarıeroğlu, Çiğdem Karaaslan ve Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’a teşekkür etti.

Başkan Özlü, 2 günlük Ankara programı kapsamında bugün de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Yorumlar (10)
Bekir bozkurt 2 yıl önce
Düzceli hızlı tren istiyor
Mete 2 yıl önce
başkanlığı hiç bir şekilde puan almayan adam ülkede bakanlık yaptı, birde belediye başkanlığını beğenmiyor. Ülkenin nasıl yönetildiği bakan olanların becerilerindeen belli
akp the end 2 yıl önce
o kadın daha çalışıyor ya..Siz bu gidişle düzceden 1 vekil ancak çıkartırsınız....
fısıltı gazetesi 2 yıl önce
makamlar geçicidir sizinde geçici olduğunuz gibi.Zabıta müd.ve diğer müd.neden emeklisi gelmiş personele mobing uyguluyor.Reis 65 yaşına kadar çalışacak dedi.Sizmi veriyorsunuz personelin maaşını.Sizin cebinizdenmi çıkıyor.Düzcede bir fısıltıdır gidiyor.Siz emeklisi gelen emekli olsun yoksa konutlarda konuralpde cezaevinin orda çalışmaya zorluyorsunuz.Zab.Müd.sende gelip geçiscisin..Diğer Müd.lerde gelip geçici.
Yorumcu 2 yıl önce
Sn. Fatma Betül Sayan Kaya, İBB seçimlerini E. İmamoğlu kazandığı halde, B. Yıldırım'ın "kazandık" açıklamasını canlı yayında alkışlamıştı.
Belediye başkanı 2 yıl önce
Bal yapmayan ari gibi.İcraat görelim biraz.
düzceli 2 yıl önce
hepsi faso fiso, milletin gözünü boyamak için yapılan geziler, hiç birşey yapmıyorlar
güzelbahce 2 yıl önce
Şu 2 senedir asfaltlanmayan sokağımızdan başlar mısınız lütfen güçlü projelere.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
kapalı