banner851

banner614

GÜMÜŞOVA’DA MOLA VERDİ

Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki ayrılık bayramlaşmalara da yansıdı. Düzce’de partililerin bir bölümü Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in, bir bölümü de MHP Lideri’nin bayramlaşmasına katılmayı tercih etti. Ankara’da bayramlaşmanın ardından MHP Genel Başkan adayı Akşener, Düzce’deki partililerle Gümüşova’da yemek yedi.

banner619
Siyaset 07.07.2016, 12:36
3011
GÜMÜŞOVA’DA MOLA VERDİ

 MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener, Ankara’daki olaylı bayramlaşma merasimin ardından İstanbul’a geçerken Gümüşova’da mola verdi. Düzce’den Ankara’ya bayramlaşmaya giden partilerle birlikte Akşener, TEM Otoyolu Gümüşova mevkiindeki bir tesiste yemek yedi.  Akşener’e MHP Gümüşova ilçe başkanı Bilal Bodur, MHP Gümüşova İl Genel Meclis üyesi Sema Çelebi, MHP İl yönetimine olan Demet Günday ve bazı partilerin yakın ilgi gösterdiği görüldü.  Genel Başkan Adayı Akşener, partililerle çay içip bir süre sohbet ettikten sonra ilçeden ayrıldı. Akşener’le çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan partililer, “arkandayız. Bu hareketi iktidara taşıyacağız Allah’ın izniyle notunu paylaştı.

Öte yandan Düzce’de partililerin bir bölümü Akşener’in bayramlaşmasına katılarak desteklerini sürdürürken diğer bir bölümü de MHP Genel Merkez’deki bayramlaşmaya katılmayı tercih etti. Geçtiğimiz günlerde MHP liderine desteğini açıklayan MHP eski il Başkanı ve Düzce delegesi Abdullah Danışmaz, genel merkezdeki bayramlaşmaya katıldı. Danışmaz ve beraberindeki partililer Bahçeli’nin bayramını kutladı.  

haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (1)
kumbar 5 yıl önce
karşısına çıkarılan her engelle daha cazibe merkezi haline getiriliyor.Kurultay ile sorunsuz MHP başına gelse sadece MHP tabanından oy alacak olan Akşener engellendikçe diğer kesimler içinde umut oluyor....