banner851

banner955

GÜNAL KAHVALTININ ÜCRETİNİ CEBİNDEN ÖDEDİ…

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’ın bugün basın mensupları ile bir araya geldiği ve mecliste grubu bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun da katıldığı kahvaltılı basın toplantısının ücretini, Günal’ın kendisine ait kredi kartı ile ödediği ortaya çıktı.

Siyaset 11.03.2022, 15:17 11.03.2022, 19:56
2021
banner1032

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal bugün İl Genel Meclisi Üyeleri ile birlikte son 3 yılın değerlendirilmesi ile ilgili kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. İl Özel İdaresi’nin 3 yılda yaptığı çalışmaların değerlendirdiği kahvaltılı toplantıya, Düzce İl Genel Meclisi’nde gurubu bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu da katıldı.

MHP’den ihraç edilen ve geçtiğimiz haftalarda İYİ Parti’ye geçen Gümüşova İl Genel Meclisi Üyesi Murat Çağlar, partisinin İl Başkanı Yunus Özay Er’in toplantıya davet edilmemesi üzerine, toplantının yapıldığı Hacıdayı Taç Restoran’dan ayrıldı.

Bunun üzerine sosyal medya hesabı üzerinden, düzenlenen toplantının bedelinin İl Özel İdaresi bütçesinden karşılanıp karşılanmadığını soran İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, diğer muhalefet partisi il başkanlarının toplantıya davet edilmemesine ise tepki gösterdi.

Öncü Haber merkezi ise, düzenlenen kahvaltı ücretinin İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’ın kendi kredi kartından ödediği bilgisine ulaştı. Toplantıya ise sadece İl Genel Meclisi’nde grubu bulunan partilerin İl Başkanlarının davet edildiği bildirildi.

Bilindiği gibi, İYİ Parti’nin İl Genel Meclisi’nde sadece bir meclis üyesi olduğu için, mecliste grubu bulunmuyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (10)
Hasan 7 ay önce
Transfer işleri çok sevdi bu er , mhp liker seçti o şahsı , sana mı oy verdi bu halk ?
vatadaş 7 ay önce
Şimdi iyi parti meclis üyesidir. işi doğru anlamak lazım.
METE 7 ay önce
cebinden ödediğini hiç sanmıyorum..
Zehra 7 ay önce
Olması gereken de bu, ne yemislerse ödemek zorundalar. Ama tabii ki nomal olanı o kadar az görüyoruz ki.
eee yani 7 ay önce
kendi kredi kartıyla ödemişse ne olmuş kaşıkla verip kepçeyle alır :D bi faturalık işi var başka bir yerden. Kim kime 5 krş parasını bırakıyor bu devirde! komedi ya :D
Emin 7 ay önce
Çiğdem hanım devlet memuru olarak ne kadar maaş alıyor ki bu gibi şeyleri kendi kesesinden odeyebiliyor? En ucuz kahvaltı 40 TL. 40porsiyon olsa 1600 TL. Nasıl oluyor? Nereden geliyor bu değirmenin suyu?
sedat 7 ay önce
tam buldun cebinden ödeyecek
düzceli 7 ay önce
Düzce'de muhalefet alışamayan siyasi yapı var. Siyaseti kendi çarklarına göre yapıyorlar. Muhalefet bir şey dediği zaman kızıyorlar.
Aa 7 ay önce
Bazı karelere bakıyorum herkesin suratı asık ve kararsız. O ilk zamanlardaki Ak Parti enerjisi bitmiş, tükenmiş. Neden peki?
mehmet 7 ay önce
Çaresiz oldukları için. Eski kapılar kapandı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı