banner614

GÜNAYDIN’IN ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN ORTAYA ÇIKTI…

banner619

MHP Düzce Belediye Meclis Üyesi Kemal Günaydın’ın ani ölümü 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde MHP'deki son dakika değişikliğini gözler önüne serdi. O dönem il seçim kuruluna verilen isimler olarak basına servis edilen listede 6. sırada Çetin Sarıahmet'in adı yer alıyordu. Bu nedenle Günaydın'dan boşalan koltuğa Sarıahmet'in geleceği sanılıyordu. Ancak listede son dakika değişikliği yapıldığı ortaya çıktı. Sarıahmet'i listede istemediğini açıkça il yönetimine dile getiren Ayhan Cicu'nun baskıları sonucu il seçim kuruluna Ömer Ardahan’ın ismi gittiği gün yüzüne çıktı. Böylece Günaydın'ın yerine Sarıahmet değil, MHP'nin gizli iç çekişmesi nedeniyle Ardahan geliyor.

banner846
Siyaset 03.05.2020, 13:01 03.05.2020, 17:42
5788
GÜNAYDIN’IN ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN ORTAYA ÇIKTI…
banner844

Önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucunda yaşamını yitiren MHP Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Kemal Günaydın’ın ani ölümü ailesi ve MHP Camiası başta olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğmuştu. Kemal Günaydın’ın ölümünün ardından, MHP’nin Düzce Belediye Meclisi’ndeki bir koltuğu boşalmıştı.

Günaydın’ın yerine, 31 Mart sürecinde basına yansıyan listeye göre 6. sıra adayı gözüken Çetin Sarıahmet'in meclise girmesi bekleniyordu. Ancak MHP'nin seçin sürecindeki son dakika oyunu yeni ismin Ömer Ardahan olması ile ortaya çıkmış oldu.

AYHAN CİCÜ SARI AHMETİ İSTEMEDİ…

31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP Düzce Belediye Meclisi 6’ıncı sıra adayı olan Çetin Sarıahmet’in Belediye Meclis Üyesi olmasına sıcak bakmayan MHP Düzce Belediye Meclis Üyesi Ayhan Cicu, bu karara itiraz etti. Partide yapılan istişareler sonucunda Çetin Sarıahmet’in adı iptal edilerek, yerine Ömer Ardahan’ın adının yazılmasına karar verildi. Bu durum MHP içindeki çatışmayı, gözler önüne serdi.

MHP İl Başkanlığı'nın bu konuda hafta içinde bir açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar (10)
Reyisss 1 yıl önce
Bu cicu gucu lerden MHP kurtulamadı her yerde sarhmet ve cuci ler olcak başka kimse olmayacak
bulut 1 yıl önce
oy vermezsiniz olur biter boş yapmayın.
Yetersiz 1 yıl önce
Kabalaklı mikser gibi adam milleti birbirine kattı
üstü çiz 1 yıl önce
Türk siyasetinde "ideoloji" yalan,"Çıkar çatışması"esastır.Hatırlayın 7 Haziran 2015 seçimlerini kaybeden Akp´nin karşısındaki muhalifler aynı ideolojiye sahip oldukları halde neden koalisyon hükümeti kuramadı? çünkü "çıkar çatışması"yüzünden,kim devletten ne kadar pay alacak hesabı yüzünden.
BOZKURT81 1 yıl önce
Ayhan cicu denilen şahsiyet sinsidir akpeylede arası iyidir bunlardan bişey olmaz zaten MHP de kimler kaldıki alayı bişey olamamışlar bı rahmetli Kemal abi vardı oda gitti MHP bitmiştir esas milliyetçi ve ülkücüler İyi çatısında toplanıyor
Kasım 1 yıl önce
Bir de yalanlamış bu haberi ,bu ikisi de MHP nin içindeki en büyük hiziptir,kafalar koparirlar hep listelerde yer alırlar arkadan filim cevirirler ,hiçbir yararları olmaz partiye,en büyük zarar bunlar partiye .zaten Çetin msp kokenlidir,msp kökenli ülkücü olmaz düşünün artik
Akif 1 yıl önce
Ömer’de ne anlar ya Meclis üyeliğinden
Mhpli 1 yıl önce
Ayhan cicu kimki söz sahibi oluyor.kadrolu meclis üyesi sadece her secimde ismi yazilan biri....yönetim varken il bşk ni varken...he yoksa bunlar yokmu parti sahipsizmi heralde yok olsalardi ayhan cicunun dedigi deyil yönetimin dedigi olurdu...cok komik
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
açık