banner851

banner614

GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in AK Parti Genel Merkezi tarafından acil olarak diğer bazı il belediye başkanları ile birlikte Ankara’ya çağrılması, Düzce’de gündemin bir numarasına yerleşti. Bir anda “Başkanlıktan alınacak” yorumlarına neden olan bu gelişme ile Keleş’in akıbeti tartışmaya açılırken, yetkili mercilerden resmi bir açıklama yapılmaması dikkat çekti.

banner846
Siyaset 29.09.2017, 11:07 30.09.2017, 10:46
29274
banner844

AK Parti Genel Merkezi’nin Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ile birlikte 11 ilin belediye başkanını Ankara’ya çağırması Düzce’de gündeme bomba gibi düştü.

Keleş görevden alınacak” şeklinde yorumlandı

Keleş’in başkanlık görevine ilişkin kamuoyunda uzun süredir devam eden iddialar üzerine genel merkezin attığı adım kamuoyunda yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Çoğu vatandaş bu sürpriz gelişmeyi, “Keleş görevden alınacak” şeklinde yorumlarken, söylentilerin alıp başını yürümesine karşılık ilgili kurumların sessizliğe bürünmesi kafaları kurcalayan bir başka nokta oldu. Düzce’yi çalkalayan iddialar karşısında hiçbir AK Partili’nin çıkıp kamuoyuna bilgi vermemesi “Keleş başkanlıktan alındı” söylentilerinin doğru olduğu kanısını ortaya çıkardı.

AK Partili bazı önemli isimler de gündemde…

Öte yandan Genel Merkez’in görevden alma hamlesine karşılık Başkan Keleş’in istifa önerisini sunduğu gibi bir çok söylentinin dolaşmasına neden olan Ankara’daki görüşmeden yeni sürprizlerin de çıkabileceği öne sürüldü. Keleş’in yanı sıra Düzce’deki AK Partili bazı önemli isimlerin de parti ile yollarının ayrılmasının gündemde olduğu da gelen iddialar arasında….

C. Üstüner - Y. Sever

Yorumlar (136)
düzceli 4 yıl önce
güle güle sana güle güle
meçhul 4 yıl önce
yiyin birbirinizi beter olun
aykut 4 yıl önce
YORUMLRI OKUYORUMDA HALA DOĞRU ÇALIŞIYOR DİYEBİLENLER ÇIKIYOR,DÜZCENİN ADINI KİRLETENLERSİNİZ.
aykut 4 yıl önce
alınırsa çok yerinde olur ama yetmez,tüm belediye çalışanlarıda elenip hakkaniyetle yeni elemanlar alınmalı.orası çiftlik oldu zaten.
Süleyman 4 yıl önce
Başkanları değiştirseler ne olur. İmaj yerde bikere. Fetö ye aldandık, tamam. Barzani bizi kandırdı tamam. Yol yaptık hastane yaptık tamam. BU ADAM KAYIRMA, TORPİL işini ne yapacaksiniz. Hani Liyakat öne çıkacaktı hani. Yazıklar olsun....
ŞİRİN 4 yıl önce
DEPREMDE ENKAZLARIN ALTLARINDA EKİBİYLE BİRLİKTE CANLA BAŞLA ÇALIŞTI MEHMET KELEŞ.BAŞKAN OLMASINA GEREK DUYMADAN İNSAN OLDUĞU İÇİN.SİZİN GİBİLERE ÇOK FAZLAYDI ZATEN LAYIĞINIZI BULURSUNUZ UMARIM.
ŞİRİN 4 yıl önce
MEHMET KELEŞ ENKAZ ALTLARINDA GÜNLERCE EKİBİYLE BİRLİKTE ÇALIŞIP HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN HİZMET ETTİ DÜZCEYE DÜZCELİLERE.SONRA BAŞKANLIK DÖNEMİNDE DE.AMA HERKES LAYIK OLDUĞUNU BULUR.MEHMET KELEŞ GİBİ BAŞKAN SİZE ÇOKKK FAZLA İDİ..
eren 4 yıl önce
Bal tutan parmağını yalar derler , bu adam kavanozu dikledi mübarek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın