banner851

banner614

GÜNÜN KONUSU 'MAKAM ARACI'

banner619

Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in makam aracını fiyatı ve özellikleri gündemden düşmüyor. MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz'ın ortaya attığı iddia konusunda Ak Parti İl Başkanı Kaşıkoğlu'na ve Milletvekili Arslan'a soruldu.

banner846
Siyaset 22.06.2014, 18:27
261
GÜNÜN KONUSU 'MAKAM ARACI'
banner844

 

MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz'ın, belediyenin aşırı borcu olmasına rağmen Başkan Mehmet Keleş'in maliyeti yüksek makam aracı almasına yönelik yaptığı açıklama ulusal medyaya da yansıması dikkatleri Ak Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve Milletvekili Fevai Arslan'a yöneltti.

 

İl Başkanı Kaşıkoğlu ve Milletvekili konunun muhattabının Çin'den dönmesinin beklenmesi gerektiğini belirtirken konunun muhattabı başkan Keleş'tir. Konu, kendisine sorulmalı, o cevabını verecektir diyerek yorum yapmaktan kaçındılar.

Kapanan Düzce Anadolu Öğretmen Lisesi yerine açılması düşünülen Sosyal Bilimler lisesi'nin Akçakoca'ya alınmasının yarattığı tepki konusunda görüşlerine başvurduğumuz Milletvekili Arslan ve İl Başkanı Kaşıoğlu, konunun takipçisi olacaklarını belirtirlerken, eğitim konusundaki Milletvekilleri'nin görüşünün alınması gerektiğini savundular.

 

 

Haber;E.Tayhan

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
18°
parçalı az bulutlu