banner851

banner614

"HALK EN BÜYÜK GÜÇTÜR"

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, önce kapatılıp sonra açılan Kervan (Fiskobirlik) Kavşağı ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Halk; iradesini doğru yönlendirip, doğru hareket ettiğinde en büyük güçtür ve bu güç her zaman kazanır." ifadesini kullandı.

banner619
Siyaset 31.12.2019, 11:30 01.01.2020, 10:59
1402
TEM Otoyol bağlantısı, Fevzi Çakmak Mahallesi, Eski Bolu Caddesi ve Kervan Kavşağı arasında  ulaşımı sağlayan önemli bir güzergah olan Fiskobirlik Kavşağı'nın 5 Eylül 2019 tarihinde kısmi olarak kapatılmasından sonra gelen tepkiler ve düzenlenen imza kampanyaları Düzce Belediyesi ve karayollarının geri adım atmasına neden oldu. Bu doğrultuda yapılan iyileştirme ve yerleştirilen ışık sisteminin ardından kavşak dün akşam (30 Aralık) tekrar trafiğe açıldı.


"Halkın iradesi en büyük güçtür"
Düzce'nin önemli bir geçiş güzergahı olan kavşağın açılması dolayısıyla yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, şu ifadeleri kullandı: "Fisko Kavşağı olarak bilinen ve kapatılmasını protesto edip meclis gündemine kadar taşıdığımız uygulamanın dün itibarı ile son bulduğunu öğrenmiş bulunuyoruz.Bu sonuç bize bir kere daha göstermiştir ki halk iradesini doğru yönlendirip, doğru hareket ettiğinde en büyük güçtür ve müşterek doğru üzerinde insanları birleştirir. Bu çerçevede, Fisko Kavşağı'nın kapatılmasını eylem ve söylemleri ile protesto eden ve yanlıştan dönülmesini sağlayan tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, mağduriyetin giderilmesinde insiyatif kullanan yetkililere şükranlarımı sunuyorum."
Yorumlar (21)
KEMAL 2 yıl önce
Bu yolu yeni şekliyle Daraltarak planlayan, Adliye istikametinden gelip Kalıcı Konutlar bağlantı yoluna dönecek araçların yada Otogar istikametinden gelip Bolu Caddesi (Adliye) istikametine dönecek araçların yan yolunu kapatarak uzun araç kuyrukları oluşmasına yol açan şehir plancılarına kaldıysak vay halimize. Açma, kapatma, sökme ve takıştırmalarla harcanan emeğe ve masraflara çok yazık.
Fatih K. 2 yıl önce
O Kavşak derhal yeniden kapatılmalı. Kavşagı kullanacak 5-10 araç için kalıcı-OSB-TEM bağlantısı ne hale geldi. Bence şuanki durum rezillik
Vatandaş 2 yıl önce
Trafikten haberiniz varmı acaba oturduğun yerden konuş
Vatandas 2 yıl önce
Ya arkadaşım ışıklardan karşıya dün 20 dk zor geçtim ya siz insanlarımı sini yor bizimi deniyorsunuz adam gibi uygulama yapın neden sağa dönüşleri kapatıyorsun insanlık tarihinde görülmemiş en aptal ışıklı kavşak ya nasıl bir planlamacı var sizde
Realite 2 yıl önce
Evet uhteşem olmuş.Birde açılış yapaydınız daha iyi olacaktı.Ya bu kadarmı liyakatsızlık olur.Yollar daraltılarak insanlara cezamı veriyorsunuz?Bi akıllı işi olmazmı bu şehrin.Yeter artık ,bırakın DÜZCE yle dalga geçmeyi.Yap boz şehri olduğumuz nette,ulan bari yeni yaptığınız eskiden iyi olsun!!..Köyün delisinemi yaptırıyorsunuz bu yolları??..Yazıklar olsun!!..
Metek Tokili 2 yıl önce
Sayın Yunus Bey şöyle sabah ve akşam saatlerinde bi zahmet söz konusu kavşağa gidin. Ticaret lisesi tarafında durup rezaleti on dakika izleyin. Sorunun nasıl çözüldüğünü gözlerinizle görün
poyraz 2 yıl önce
trafik cok kötü oldu saatlerce ısık bekle köpru yapılmalı.
Dr 2 yıl önce
Açılır açılmaz da kazalar başladı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın