banner851

banner614

Halkımız Sizi Bir Daha İktidar Yapmayacak

Düzce Milletvekili Celal Erbay'ın dün yaptığı CHP muhtarları kandırdı şeklindeki açıklamarın ardından CHP il Başkanı Kerim Görün tepkisini koydu ve “Halkımız sizi bir daha iktidar yapmayacaktır” dedi.

banner619
Siyaset 22.02.2011, 16:07
119
Halkımız Sizi Bir Daha İktidar Yapmayacak

Dün ekranlarınıza taşıdığımız Düzce Milletvekili Celal Erbay'ın açıklamalarını hatırlayacaksınız. CHP'ye yüklenerek muhtarların toplanması konusuna değinmişti.Bu sözlerin ardından Erbay'a yanıt gecikmedi. CHP İl Başkanı Kerim Görün bir basın toplantısı düzenleyerek Erbay'ın konuşmalarına sert bir dille yanıt verdi.

Görün, “CHP'yi küçük gören, yok sayan bir bakış açısıyla bakıp saldırgan davranışlar sergilemektedirler. Bunu son örneğini AK Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay, yapmıştır. Muhtarlarımızı üst düzey sorunları vardır ve bu sorunlar için ne AK Parti ne de Celal Arbey hiçbirşey yapmamış, muhtarlarımızı aldatmıştır. Sayın milletvekili muhtarlar toplantısında CHP'nin muhtarları kandırdığını söylemekte. Oysa o toplantıya CHP adına genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, DSP Genel Başkanı Masum Türker,DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı İlhan Sungur ve BDP Muş Milletvekili Nuri Yaman katılmıştır. Bu nedenle Celal Erbay, Düzce milletvekili olarak CHP ile uğraşmak yerine ilimizde yapılması gereken yatırımlarla ilgilensin. CHP'ye sataşarak yeniden partinizde prim yapmak istiyorsunuz, yeniden aday olmak istiyosunuz. AK Parti'nde aday olsanız bile halkımız sizi bir daha iktidar yapmayacaktır.” dedi.

Haber, R. BAL


 

Yorumlar (0)