banner851

banner614

HALKIN İÇİNDE OLUN, SIKINTILARA KULAK VERİN

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, normalleşme döneminde esnafın sıkıntı ve taleplerini yerinde dinlemek için ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Gümüşova’ya çıkarma yapan Çakır ve Keskin’in ilk durağı AK Parti Gümüşova İlçe Başkanlığı oldu.

banner846
Siyaset 13.07.2021, 09:20 13.07.2021, 09:47
688
banner844

Koronavirüs salgınıyla mücadelenin aşılamayla önemli bir aşamaya gelmesi sayesinde normalleşme süreci de başladı. Kısıtlamaların kalkması ile derin bir nefes alan esnafları yerinde dinlemek için ilçe ziyaretleri gerçekleştiren AK Partililer, bugün rotayı Gümüşova’ya çevirdi.

İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş ve il kadın kolları yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ilk olarak teşkilatın kapısını çaldı.

AK Parti Gümüşova İlçe Başkanlığı’nda kısa bir sohbetin ardından çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla ilçe teşkilatları ile toplantı yapıldı.

Gümüşova İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları üyelerine seslenen İl Başkanı Keskin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘halkın içinde olun’ talimatını hatırlatarak, özellikle pandeminin etkilerinin devam ettiği şu günlerde sık sık sahada olunması ve vatandaşa kulak verilmesini istedi. Milletvekili Fahri Çakır da kadın ve gençlik kollarının üstlendiği önemli sorumluluğa parmak basarak, ‘Vatandaşa kulak verin’ dedi.

Buradaki toplantı sonrası AK Parti heyeti, Gümüşova kent merkezinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Gümüşova esnafına işyerlerinde ‘hayırlı çalışmalar’ dileyen AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki partililer, yaşadıkları sorunları dinledi.

Çözüm noktasında gerekenin yapılması için gerekli notlar alındı. AK Partili siyasileri sık sık sahada görmekten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar, bu zor günlerde ziyaretlerin kendilerine moral olduğunu ifade etti.

Yorumlar (15)
düzceli 3 hafta önce
fahri çakır halkın arasına ne yüzle çıkıyor. sizi bu halk yolcu edecek. güle güle..
Çok lazimdiniz.. 3 hafta önce
Çok lazimdiniz....
şakacı 3 hafta önce
okadar alçak gönüllü naif insanlarız ki bizleri bu durumlara düşürenleri gülerek fisafir perverce karşılıyoz sizin yüzünüze bu haldeyyiz diyemiyoruz suçluya suçlusun demek gerek
Adaletsizler çıkmışlar. 3 hafta önce
Kibir abideleri ego tavan yapmış.Seçim var anlaşıldı.Güle güle akp.Gidicisiniz.
Eski Düzceli 3 hafta önce
İktidardaki Güç Tutulması Yaşan Arkadaşlar Saraylarından Dışarı Çıkıp Halkın arasına karışmışlar hayret seçim falan mı var yakında? Ampul Patladı siz farkında değilsiniz bir mum kadar ışık veremiyorsunuz.
As Düzce 3 hafta önce
3 kişiyle gitmişler okeye 4. aramak için. Pandemi de okey oynamaya fırsat bulamamışlar.
Boşuna 3 hafta önce
Boşuna dinlemeyin! Esnafın hali ortada o yüzden boşuna dinlemeyin gerek yok ! 20 yıldır iktidarda kim var ?
hasan yıldız 3 hafta önce
esnafa kulak vermeyin, esnaf ne kapsın sizin buruşuk kulağınızı? para verin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın