banner851

banner955

HALKIN İÇİNDEN BİRİ!

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, 31 Martta yapılacak yerel seçimler öncesinde çalışma temposunu artırmaya devam ediyor. Esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek “sıkılmadık el bırakılmayacak” anlayışı ile çalışan Bıyık’ın temaslarında renkli görüntüler de ortaya çıkıyor.

Siyaset 31.01.2019, 11:54 31.01.2019, 17:35
2971
banner1032

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere 2 ay kala çalışma temposunu artıran Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, çeşitli gezi ve programlarla seçim çalışmalarına hız vermeye ve Düzcelilerle buluşmak adına her ortamda kendini hissettirmeye devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Bıyık’ın gezilerinde ayrıca ilginç ve renkli görüntüler de ortaya çıkıyor.
Azmimilli Mahallesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada vatandaşlar ile bir araya gelen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, yolda kalmış bir taksicinin aracının çalışmasına iterek yardımcı oldu. Bıyık’ın da el attığı taksi vatandaşların da yardımı sayesinde el birliği ile çalıştı.Ziyaretleri sırasında bir demirci dükkanına giren Başkan Adayı Erdoğan Bıyık demir dövmekten de geri kalmadı. Bıyık’ın iş yeri sahibine yardımcı olması yüzlerde tebessüm oluşturdu. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı ziyaretlerinde Bıyık’ın sokaktaki ir vatandaşın motosikletine binip poz vermesi hem eğlenceli hem de keyifli anların yaşanmasına neden oldu.

Öte yandan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalini ziyaret ederek terminal esnafının sıkıntılarını da dinledi.Samimi ve içten davranışları ile vatandaştan puan toplayan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık halkın içinden gelen biri olması nedeni ile de takdirle karşılanıyor.Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (44)
AKP li vatandaş 4 yıl önce
AK Parti ve MHP birlik beraberlik her zamanCumhur ittifakı
Aziziyeli 4 yıl önce
Seçim olsa erdoğan bıyık kimdir nedir kimse bilmez.reklamsız olmaz tabi
DÜZCELİ 4 yıl önce
mahmut rumuzlu kardeşim hyecan ve zevk derken yanlış sitedesin :)))))))))
Veysi Taşdemir 4 yıl önce
"Halkın içinden biriyim" mesajı... Çok saçma. Halk onu zaten bilir, gerekiyorsa da takdir eder. Böyle Numaralar yapmaya gerek yok.
komik 4 yıl önce
ak partisi mhpsi chp si tüm siyaset için yapılacak faktörlerde koltuğa gecene kadar hepsi sonra sen kimsin oluyo
Mali 4 yıl önce
Bu bir dava dır.mhp yönetimi sayın Erdoğan Bıyığı belediye başkanlığını Layık görmüştür bu saatten sonrada Köstek değil yanında durmak gerekir Zaman Birlik olma zamanıdır.hep birlikte partimize davamıza sahip çıkmalıyızdır.
... 4 yıl önce
haah haah
Düzce'li 4 yıl önce
Faruk Özlü yapmadı,yapamadı,beceremedi yalanının çıktığı gün bitti işi..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
az bulutlu