banner851

banner614

HAZIR OLUN!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Başkanlık Sistemi referandumu ile ilgili partililere önemli mesajlar verdi. Genel merkez olarak referanduma hazır olduklarını vurgulayan Ataş, "Yerelde de bütün unsurlarımızın buna hazır olması gerekiyor." dedi.

banner619
Siyaset 06.11.2016, 17:05 08.11.2016, 10:43
6523
HAZIR OLUN!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, ocak ayında TBMM'ye gelmesi, nisan ayında ise referanduma götürülmesi planlanan Başkanlık Sistemi teklifi konusunda tüm parti teşkilatlarının hazır olması gerektiğini vurguladı.

Ataş, "Başkanlık sistemi anayasa değişikliği, Meclis'ten referanduma gidecek. Bir sonuç çıkarsa önümüzdeki aylarda Türkiye bir referanduma gidecek. Biz hazır kıta referanduma hazırız. Ama yerelde de bütün unsurlarımızın buna hazır olması gerekiyor. " değerlendirmesinde bulundu.Başkanlık Sistemi'ne tüm kapıları kapatan CHP'yi de eleştiren Genel Başkan Yardımcısı Ataş, başkanlık sistemi konusunda ana muhalefet partisinin baştan beri hiçbir teklif getirmeden, AK Parti ne derse AK Parti'nin teklifine karşı çıkan bir anlayışla siyaset yaptıklarını savundu.Ayrıca Meclis'te hakkında fezleke olan birtakım milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili bundan birkaç ay önce bir anayasa maddesinde düzenleme yapıldığını anlatan Ataş, konuşmasına şöyle devam etti: "Anayasa düzenlemesinde 148 milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasıyla ilgili 376 oyla Meclis'ten karar çıktı. Bu hakkında fezleke düzenlenmiş olan milletvekilleri AK Parti, CHP, MHP ve HDP'de de var. "

Yorumlar (46)
Erene yanıt 5 yıl önce
Enflasyondan haberin yok galiba senin o dedigin seneler ekmek 75 kuruştu
Bekir 5 yıl önce
Tarım bakanı bekleyin artacak diyor fındık fiyatı daha da düşüyor.Bunlaramı oy vericem şimdi
mındıkçı 5 yıl önce
pazarlıklar kızışmış başkanlık rejimi ve fındık hayret birşey
ferhat 5 yıl önce
hazırım hazırız hayırrrr
Gölyakalı Şaban 5 yıl önce
Yat'cılardan alırlar oyu geçen sene biz fındıkçıları onlar sömürdü akp izledi
Vedat 5 yıl önce
İstikrar dediler 8000 tl zarae ettim geçen sene fındıkta bir daha oy yok bunlara
KERİM 5 yıl önce
FINDIKÇILARA KATILIYORUM VE SİZLERİ DESTEKLİYORUM
Findikci 5 yıl önce
Eren bey bir kac sene onceden bahsediyon anlasilan senin tuzun kuru insanlar bu findigi bos oturup dalindan eve getirmiyorlar sen galiba 1ay findik topluyorlan neden bu kadar konusuyorlar diye yargi yapiyon bu insanlar emin ol bu findigi ambara getiresiye kadar 12 ay calisiyorlar sonunda sence aldiklari yeterlimi bunu gercekten herkes elini vijdanina koyup konusun ya kimse hic bir sey bilmeden yargi yapmasin bu ulke bu yuzden bir yerlere gidiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın