banner614

HER KESİMİN SORUNLARI DİNLENECEK

banner619

'CHP Ekonomi Otobüsü' yakında Düzce’ye gelecek. CHP Ekonomi Masası üyeleri, Düzce’deki sanayici, esnaf ve çiftçinin sorunlarını dinleyecek, CHP'nin görüşlerini aktaracak. Hazırlanacak rapor genel merkeze sunulacak.

banner846
Siyaset 10.11.2020, 14:53
1484
HER KESİMİN SORUNLARI DİNLENECEK
banner844

Aralarında genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve Parti Meclisi (PM) üyeleri bulunan CHP Ekonomi Masası üyeleri, sanayici, esnaf ve çiftçinin sorunlarını dinlemek üzere Türkiye gezisine çıkacak. Alınan bilgiye göre, konusunda uzman milletvekilleri ve PM üyelerinden oluşan CHP Ekonomi Masası, ekonomideki güncel gelişmeleri değerlendirme ve bunlara uygun politika oluşturma çalışmalarını sürdürüyor.

Başta seçim dönemi olmak üzere bugüne kadar partinin birçok politika notunda imzası olan Ekonomi Masası, bu kez de sanayici, esnaf ve çiftçinin sorunlarını dinlemek üzere il gezileri yapacak. Daha çok sorun dinleyecek üyeler, soru gelmesi durumunda ise CHP'nin görüşlerini aktaracak.

19 kişiden oluşan CHP Ekonomi Masası üyeleri, bu gezileri sırasında, "CHP Ekonomi Otobüsü" adı verilen üzeri giydirilmiş otobüsü kullanacak.

Tanıtımı, Kılıçdaroğlu'nun katılacağı toplantıyla yapılacak

CHP Ekonomi Masası'nın yapacağı Türkiye gezisinin tanıtım toplantısı, yarın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile Hilton Garden Inn Ankara Gimat Oteli'nde gerçekleştirilecek.

Kılıçdaroğlu, toplantıda, ekonomi muhabirlerinin sorularını yanıtlayacak. Toplantıda ayrıca "Ekonomi Otobüsü" veya "Ekobüs" olarak adlandırılan aracın tanıtımı da yapılacak.

CHP Ekonomi Masası’nın Türkiye gezisi, perşembe günü yollara çıkacak. CHP Ekonomi Masası'nda, Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak ile Genel Sekreter Selin Sayek Böke'nin yanı sıra genel başkan yardımcıları Lale Karabıyık, Bülent Kuşoğlu, Ahmet Akın, Fethi Açıkel ve Veli Ağbaba bulunuyor. Masanın diğer üyeleri de İstanbul Milletvekilleri Akif Hamzaçebi, İlhan Kesici, Aykut Erdoğdu, Gökhan Zeybek, Özgür Karabat, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, İzmir Milletvekili Bedri Serter, Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve eski İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil'den oluşuyor.

Yorumlar (8)
sua 8 ay önce
islamın şartı kaç chp
Ahmet 8 ay önce
Gelmesin ekonomi koltuğu tek başına daha iyi iş yapıyor bunlardanda bir halt olmazzzz....
Hasan 8 ay önce
La gelmesin bu otobus duzceye.zaten kendilerini idare edemiyorlar.ne ekonomisi..yoksa batiracaklar bu ulkeyi
Duzceli 8 ay önce
dinleme de moda oldu..İktidara gelince millete selam vermezsiniz..Hepsi aynı..
Öz hakiki İrlandalı 8 ay önce
Şimdi tezek dökerler yollara
VATANDAŞ 8 ay önce
CHP NİN SECİM OTBÜSÜNDE FUHUŞ SKANDALI OLMUŞTU BAKALIM BUNDA NE OLACAK
81 8 ay önce
:)))))))) milyonluk telefon faturalarını duyunca bu abes kaçıyo ha bi de milyonluk audi var dı
Ali Kamil 8 ay önce
kazandıkları belediyelerde işten çıkardıkları insanları ziyaret edip namus sözü veren başkanlarına bu işçilerin işlerine iade edilmesi için rapor hazirlasinlar. Sonra belki onları dinleriz.
16°
kapalı