banner851

banner955

‘HERKES KENDİ SINIRLARINI BİLSİN, ÖZCAN’A PRİM VERECEK DEĞİLİZ’

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, her fırsatta Düzce-Bolu kıyaslaması yapan, daha önce de Akçakoca ve Yığılca ilçelerinin de Bolu’ya bağlanması için girişim başlattığını duyuran CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a çok sert tepki gösterdi. Caboğlu, “Düzce’yi bir şekilde ufak görecek bir çapta değil. Düzce’yi değerlendirmek Bolu’da seçilmiş bir belediye başkanının haddi ve harcı değildir.” dedi. “Herkes kendi sınırlarını bilecek.” diyen Caboğlu, “Düzce’nin A köyüne, B köyüne taş göndereceğine Bolunun bir sürü köyleri var. Oralara göndersin.” diye konuştu.

Siyaset 22.02.2022, 12:35 22.02.2022, 17:52
903

Söylemleri ve icraatleriyle Türkiye gündemine gelen CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Düzce’yi dilinden düşürmüyor. Başta belediye meclis toplantıları olmak üzere her fırsatta Düzce-Bolu kıyaslaması yapan, Akçakoca ve Yığılca ilçelerinin de Bolu’ya bağlanması için girişim başlattığını duyuran Özcan’a Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’ndan çok sert tepki geldi. 

Caboğlu’ndan Özcan’a: Düzce’yi ufak görecek çapta değil!

Özcan’ın geçmişte kaldığını belirten Caboğlu, “Bugün Bolu Belediye Başkanı zannedersem çok geçmişte kalmış. Bizi hala ilçe zannediyor galiba. Yani Bolu’ya bağlı olarak zannediyor. Bugün Bolu Belediye Başkanı’na sorduğunuzda cumhurbaşkanı adayı, baktığınızda kadınlara sataşan, baktığınızda farklı ortamlarda çok kirli görüntüler veren, baktığınızda her defasında Düzce’ye sataşan ve kendi ilçesi olarak gören biri. Düzce’yi bir şekilde ufak görecek bir çapta değil. Düzce’yi Düzceli değerlendirir. Düzce’yi değerlendirmek Bolu’da seçilmiş bir belediye başkanının haddi ve harcı değildir.” dedi.

‘Herkes kendi sınırlarını bilsin, Özcan’a prim verecek değiliz’

Özcan’ı Düzce’yle ilgilenmek yerine kendi görev bölgesiyle ilgilenmeye davet eden Caboğlu, “Düzce bizimdir. Herkes kendi sınırlarını bilecek. Herkes kendi sınırlarında hizmet verecek. Bolu Belediye Başkanı Düzce’nin A köyüne, B köyüne taş göndereceğine Bolunun bir sürü köyleri var. Oralara göndersin. Bolu’ya hizmet versin orada haliyle insanların mutlaka takdirini zaman zaman almıştır. Bu Bolulu’nun verdiği bir takdirdir. Biz Düzceli olarak Tanju Özcan beyi takdir edecek, prim verecek bir konumda değiliz.” diye konuştu. 

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (16)
Şampiyon 8 ay önce
Bu il başkanın Düzce mize kattığı ne var elle tutulur düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum… MHP den soğutuyor insanı gerçekten…
Teknik 8 ay önce
Riv riv riv....
Osman 8 ay önce
Tanju başkan Gölyakayi da alsın
Yorumcu 8 ay önce
MHP ve akp nin vekilleri ve bürokratları hep liderlerine yaranma peşinde ama bak Tanju başkana CHP liderine de giderini yapıyor reisede .Halk için görev yapan adamın hali baska.Ayrica sen ne issin kraldan çok kralcı oldunuz akp konuşmuyor siz sov
Yorumcu 8 ay önce
Ne demek haddi değil kimsiniz siz.hayirdir.O bu devketin memeuru degilmi.isinw bak
Belediyeci 8 ay önce
UCUZ SİYASET MİDEMİ BULANDIRIYOR.
düzceli 8 ay önce
Başkan hep Düzce'nin yanında olmuştur. Boş konuşuyorsun
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Al al verin gitsin :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
parçalı az bulutlu