banner851

banner614

“HODRİ MEYDAN… O ZAMAN GÖRÜŞÜRÜZ…”

banner619

Düzce Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İş İnsanı İsa Üçüncüoğlu,103 emekli amiral tarafından yayımlanan ‘Montrö Bildirisi’ne “Hadi hodri meydan, emir beklemeksizin atışa devam. O zaman görüşürüz; conisiyle, tonisiyle, maykıyla, tankıyla Allah-u Ekber” diyerek çok sert tepki gösterdi.

banner846
Siyaset 04.04.2021, 13:30 04.04.2021, 12:57
1938
“HODRİ MEYDAN… O ZAMAN GÖRÜŞÜRÜZ…”
banner844

Deniz Kuvvetlerinden emekli 103 Amiralin, Montrö Boğazlar Sözleşmesi ve laiklik vurgusu yaparak darbe imalı bir bildiri yayımlamasına Düzce’den de tepkiler çığ gibi büyüyor. Düzce Osmanlı Torunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa Üçüncüoğlu, Generallerin darbe imalı Montrö Bildirisine yaptığı açıklama ile çok sert tepki gösterdi.

"Kukla olmak için can atıyorlar. Çünkü hiç biri Türk ve Müslüman değil"

Üçüncüoğlu yaptığı açıklamada, “1961 de yerli otomobilimiz Devrim’i yaptırmak istemeyen zihniyet ile, bu gün yerli aracımız TOGU ve kanal İstanbul’u istemeyen aynı zihniyettir. Korona virüs salgınını korku imparatorluğu yaparak yayanlarda, ekonomiyi, Doları, Euro’yu, altını, Bitcoin’i yükseltende aynı zihniyet. Ama zihinsizlerin zihniyetini kontrol edenler, üst akıl yabancı güçlerin kuklaları ve bunları bilerek yapıyorlar. Kukla olmak için can atıyorlar. Çünkü hiç biri Türk ve Müslüman değil” dedi.

“130 eski büyükelçi 113 emekli general renklerini belli etmişlerdir, darbeyi ima ederek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin durdurulması, talimatını vermişlerdir” diyen Üçüncüoğlu, hainlere karşı her zaman direneceklerini belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Hain Asker Sahaya İnerse, Cumhurbaşkanımız'dan Talimat Gelmeden, Hainlerle Vuruşacağız"

“Lakin göklerden gelen bir karar vardır; bilmezler Osmanlı Torunları Derneği olarak, gerek yurt içi, gerekse yurt dışında bulunan vatanın asil evlatları, hain askerler sahaya inerse, Cumhurbaşkanımızdan talimat gelmeden, hainlerle vuruşma kararı almıştır. Allah’ın izniyle Kanal İstanbul’uda yapacağız, yerli aracımızı da yapacağız, ama bu kahpeler yüzünden 160 bin TL ye bineceğimiz, elektrikli sıfır TOG’un jipine 1 milyona bineceğiz. Vatan hainlerinin yüzünden, sen nerden Osmanlısın dersen, al sana aile soy kitabımız, 1300 yılından beri Osmanlı’ya hizmet etmiş paşaların, valilerimiz, belediye başkanlarımız var. Aile içinde hakeza Trabzon’daki Üçüncüoğlu kalesi bunu özetliyor. Kan bağı olmasa da can bağı olmasa da Peygamberimiz Sav Efendimiz’in sancağı altında toplanıp, şehadet şerbetini içip, şehit olmak isteyen mümin kardeşlerimiz var, Vatan evlatları var. Sağcısı - solcusu fark etmez, söz konusu vatansa, gerisi teferruattır diyen analarımız, babalarımız var. Aziz vatanımızın kıyamete kadar, bekçisi olmaya ant içmiş fedaileri var."

Hodri Meydan

Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını, bu vatan için seve seve canını feda edecek on binlerce vatansever olduğunu hatırlatan Üçünoğlu, son olarak şunları kaydetti:

“Bu ülke eski ülke değil, İslam sancağını düştüğü yerden kaldıran ümmetin umudu Erdoğan var. Yani varda var… Sözün önü; yenemeyeceksiniz, başaramayacaksınız, bölemeyeceksiniz, kardeşi kardeşe vuruşturamayacaksınız. Allah’ın yolunda, peygamberimizin izinde Kur’an-ı Kerim’in ışığında yürür. Yüce milletim engel tanımaz, bu savaşın galibi belli. ‘La galiba inşallah Allah-ü Ekber’ diyen ümmet kazanacak. Bunlar siz gâvurların inandığı kitapta da yazıyor, ama siz gâvurların üst aklı biz Müslümanların alfabesini, nasıl değiştirmişlerse siz gâvurlarında, İncil’ini, Tevrat’ını, Zebur’unu hep değiştirip oyunlarına göre, tiyatro yazmışlar. Değişmeyen tek şey Kur’an-ı Kerim ve iman namlusunu milletine çevirmiş askere selam durmam diyen 1 liderimiz vardı, şimdi aynı davaya gönül vermiş, kahraman olarak şehit olmaya ant içmiş, sadece bende kayıtlı 50000 elli bin vatan evladı. Sizin bir kuklanız vardı neydi adı; Uğur Dündar… Onunda dediği gibi; hadi hodri meydan, emir beklemeksizin atışa devam tevekkeldi Allah Bismillah. o zaman görüşürüz conisiyle, tonisiyle, maykıyla, tankıyla Allah-u Ekber.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (19)
YAVUZ0881 4 ay önce
Seni tutan varmı hodri meydan mış bu amiraller ömürlerini bitirsinler silahlı kuvvetlerde sana kaldı amirallerin yazdığı artık neyse zavallısınız akıl fukaraları ne oldum dedilleri
velii 4 ay önce
AMAÇ GÜNDEM DEĞİŞSİN..YEMİYOZ ARTIK
düzceli 4 ay önce
Darbe üzerinden siyaset yapanların Allah belasını versin. Yeter artık, bıktık, yorulduk.
İSA üçüncü 4 ay önce
bu şey değilmi ya atarlı semtin giderli abisi 1.50 cm olan rüzgar ahmetin has kankası ya işi gücü atıp tutumak filim yapmak yer vermeyin böyle cahillere yahu edep edep...
hasan 4 ay önce
asma kesme işleri bitti . bu ülkenin polisi jandarması var rahat ol. devlet size iş bırakmaz.
ipek urgan 4 ay önce
bu 10 kişiyle eczacı Zekeriyaya saldıran değilmi..Sen nesin be..Torunmuş..Sen torunluğu rüyandada göremezsin..Ha şu var padişah eşleri türk değildi belki ordan tutturursun ama kellen giderdi o zamanda torunum deseydin..Ne torunlar boğduruldu ipek urganlarla..
ERHAN 4 ay önce
BIRAKIN KÜÇÜK ENİŞTEYİ
Düzce İçin 4 ay önce
Komikmiş. Bu arkadaşa sahne ayarlasınıza. İyi kukla olur bundan.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın