banner851

banner614

İFTAR PROGRAMINDA ÇARPICI İFADELER

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından partililer için düzenlenen iftar programına AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ile AK Parti Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’in çarpıcı ifadeleri damga vurdu. Bazı söylentilerin kulağına geldiğini kaydeden Keşir,“Kim başkomutanı askersiz bırakmak için konuşuyorsa bilin ki o FETÖ’cü ağzıyla konuşuyordur” dedi.

banner846
Siyaset 29.05.2018, 10:09 30.05.2018, 10:50
6413
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tüm teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi. AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti Düzce Milletvekili adayları Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Numan Çabuk, AK Parti il yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları, merkez ilçe teşkilatı, belediye başkanları, ilçe başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Programa ise Keskin ve Keşir’in ‘FETÖ’cü’ iddiası damga vurdu. Özellikle vatandaş ve esnaf gezilerinde vekil adaylarının sıkça karşılaştığı, “Erdoğan’a oy var, vekile yok” söylemlerini İl Başkanı ve vekil adayının parti iftarında “Kulağımıza çalındı” şeklinde lanse etmesi dikkatlerden kaçmadı.“Erdoğan’a oy verip vekillere oy vermeyeceğiz dedikoduları FETÖ’cü ağzıdır”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in iftar programında AK Parti ile Düzce’yi bir bütün olarak bağdaştırmasının ardından sürdürdüğü konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Düzce özel bir il. Son 4 yılda teşkilatın gayretleri ile Düzce’nin AK Partinin yıkılmaz kalesi oldu. Millet demek AK Parti demek. Recep Tayyip Erdoğan’a oy verip vekillere oy vermeyeceğiz dedikoduları FETÖ’cü ağzıdır. Bu dava Recep Tayyip Erdoğan’a yoldaş olma davasıdır. Biz de bu seçimde milletimize hizmetkârlığa devam etmek için gayretle gece gündüz çalışacağız. Bu mübarek günde birlikte olmaktan, birlikte çalışmaktan şeref duyuyorum ve sizleri Allah’a emanet ediyorum.” “Milletvekillerine oy vermeyeceğim diyen FETÖ’cü ağzıyla konuşuyor”
AK Parti Düzce Milletvekili adayı Ayşe Keşir, programa katılanlara seslenirken hararetlendiği konuşmasında şunları kaydetti:

“16 yıldır AK Partinin Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Partinin her 3-4 ayda bir sorunlarla, e muhtıralarla, darbe girişimleri ile boğuşuyor. Birçok sorunla yıllardır boğuşan bir liderin dimdik ayakta durduğu yerde teşkilatların paniğe kapılması kabul edilemez. Mazlumların umudu, emparyallere meydan okuyan bir liderimiz var. Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceklerini ancak milletvekillerine oy vermeyeceklerine dair söylentiler kulağıma geliyor. Kim başkomutanı askersiz bırakmak için konuşuyorsa bilin ki o FETÖ’cü ağzıyla konuşuyordur.”“Bu işin sonunda maneviyat var, sevap var”
AK Partinin meşakkatli bir süreçte bugünlere geldiğinin altını çizen AK Parti Düzce birinci sıra milletvekili adayı Fahri Çakır, “16 yılda her noktayı ilmek ilmek işleyen her kademesinde alın teri olan mazlumların lideri ve umudu olan bir liderimiz var. 24 Haziranda da bu umutların sizlerin gayretleri ile yeşerecek. Bu işin sonunda maddiyat yok, para yok, bu işin sonunda maneviyat var, sevap var, insanları mutlu etmek var” dedi.AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan da kürsüye gelerek 2001 yılından bu yana teşkilatların önemine dikkat çekerek, teşkilat üyelerinden helallik istedi.
Haber: M.AYDIN

Yorumlar (153)
Vatandaş 3 yıl önce
Çok yazık. Ben taki belediye başkanı oldugu dönemde sayın Cumhurbaşkanı RECEPTAYYİP ERDOĞAN seviyorum hala oyum ona.ama düzce millet vekillerine degil.nedenmi.ayşe keşir.fahri Çakır daha önce düzce için ne yapmışlar.biz çalışkan olan mesal
Znc 3 yıl önce
Bu akp den nefret edenlerin çoğu yereldekilerin kendilerini cb zannetmesi egoistlikleri ve il başkanı onay vermeden işe alım yapılmamasındandır. yerel de yolsuzluk kul hakkı artık durdurulamaz haldedir.. Yazık sonradan fetö düşmanı olanlara..
Oy yok 3 yıl önce
Vekile oy yok
Reis e var...
Işine gelirse
AKP vatandaşı 3 yıl önce
Şimdi Burdan o Ayşe teyzeme seslenmek istiyorum... Bunca zaman sonra yapılanları herkes biliyoo.. Benm gönlüm yine AKP’den yanaydı ama şu konuşmaları duyunca gerçekten utanır oldum... Değil bundan sonra Oy zırnık alamazsınız bizden.
NC 3 yıl önce
Öncelikle kendi içinizdeki yiyicileri temizlemeniz gerekiyor. AK olması için. Alımlar Satımlar duyulanların dışında daha ne kadar neler var acaba. Bu korku niye? Çalışıp hizmet getirdiysen niye korkuyorsun. Demek ki sıkıntılısın.
Egitim şart 3 yıl önce
Korkunun ecele faydası yok secimden sonra ne kadar başarısız bir kadro olduğunu reiste görecek düzce teşkilatı sınıfta kaldı reis başkan olunca dduzce teşkilâtınin canını okucak
KESKİN, BU SEN DEĞİLSİN 3 yıl önce
HİKMET BEY SEN SİYASETTEN ÖNCE BÖYLE BİR ADAM DEĞİLDİN, FARKINDAMISIN, GEÇMİŞİNE BİR GERİ GİT FİLM ŞERİDİNİ GERİ SAR VE BUGÜNKÜ HALİNE BİR BAK, BU SEN SEN DEĞİLSİN
Vatandaş, 3 yıl önce
Ben oyumu akp ye vermiycem fetocumu oluyoz terbiyesizlik yapmayın kimseyide böyle tehtit etmeyin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık