banner851

banner955

‘İFTARA 5 KALA’ YETİŞEMEYENLERİN YANINDA

Ramazan’ın ilk gününden itibaren devam eden ‘İftara 5 kala’ etkinliği ile AK Partili gençler, akşam ezanının okunmasına dakikalar kala soluğu yollarda iftara yetişemeye çalışanların yanında alıyor ve onlara iftariyelik ikram ediyor.

Siyaset 08.04.2022, 16:45 08.04.2022, 16:44
888

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları tarafından ‘İftara 5 kala’ etkinliği devam ediyor.

Her Ramazan ayında 81 ilde düzenlenen ‘iftara 5 kala’ etkinliği kapsamında şehrin farklı noktalarında iftara yetişemeyen vatandaşlara iftariyelikler, AK Partili gençler tarafından veriliyor. Ramazan ayının ilk gününden itibaren devam eden etkinlik partili gençler ve gönüllülerin desteğiyle şehrin dört bir yanında sürüyor.

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından kurulan 40 kişilik ekip Çoban Kavşağı, Kervan Kavşağı, hastaneler ve otogarlarda iftara yetişemeyen vatandaşlara iftariyelikleri ikram ediyor.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, yoğun bir katılımla etkinliğin devam ettiğini belirterek, “Programımızın amacı Ramazan ayında iftara yetişemeyen, yolda kalan, ışıklarda takılan, hastanelerde hastalarını bekleyen ve otogarlarda, otobüs bekleyen vatandaşlarımıza oruçlarını açmaları için ikramlarda bulunuyoruz. Yaptığımız bu etkinliği Ramazan’ın her günü, 30 gün boyunca yapacağız. Ramazan’ın ilk gününden itibaren yapmaya başladık zaten her gün yapıyoruz. Bu etkinliğe, iftara 5 kala başlıyoruz ezanın okunmasıyla beraber bitiriyoruz. Sonrasında arkadaşlarımızla beraber iftarımızı yapıyoruz. Bu program 81 ilin 81’inde beş yıldır yapılıyor.” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (8)
ahmet 9 ay önce
vatandaştan çaldıklarını arada vatandaşa da veriyorlar. küçük yalamalar :)))
Semih 9 ay önce
BUNDAN BİRLIYL ÖNCE KIZILAY DATIYORDU ŞİMDİ akparti mi DATIYOR
AKP 9 ay önce
O DAĞITILANLAR İLE AÇILAN ORUÇ KABUL EDİLİRMİ.
belediyeci 9 ay önce
benim hakkım var ise kabul değildir. helal değildir.
Ak 9 ay önce
Ağrı da durmuyor her Ramazan Erbane eşliğinde sahur eğlence
Yorumcu 9 ay önce
Ah ulan CHP gençlik kolları yapsa paralel devleti kuriyorsunuz diye göz altına alırlardıibb iftar yapmak istiyor valilik aldığı emirle yasaklıyor sözde muslumanlar
Seksen1 9 ay önce
Çok güzel bir etkinlik Allah kabul etsin!! Lakin bu hayırlı işin bütçesi nereden onuda yazarsanız aklımızda soru işareti kalmamış olur. Lütfen bu hayir işinin kaynağını haber yaparkenbelirtiniz
fatih mh 9 ay önce
bu işin bütçesi : Ayasofya ile Sultanahmet. Anlayana.
Yeni Sayımız