banner851

banner614

İGM BAŞKANI GÜNAL’A TALİMAT VERDi

banner619

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Mamure köyünü ziyaret ederek, köylülerle bir araya geldi. Köy Muhtarı Cafer Aydın’dan köyün sorunları ile ilgili bilgi alan Keskin, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’a gerekli çalışmaların yapılması için talimat verdi.

banner846
Siyaset 08.08.2020, 09:30
750
İGM BAŞKANI GÜNAL’A TALİMAT VERDi
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bir süre önce başladığı köy ziyaretlerine devam ediyor. Dün Mamure Köyünü ziyaret eden Keskin, köy sakinleri ile bir araya geldi. Keskin’e köy ziyareti sırasında, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Köy ziyaretinde vatandaşlarla sohbet eden Keskin, aynı zamanda Köy Muhtarı Cafer Aydın’dan sorunları ile ilgili bilgi aldı. Keskin, sorunların bir an önce çözüme kavuşması için İGM Başkanı Çiğdem Günal’a çalışma yapılması talimatını verdi.

Köy sakinleri ile sohbetinin ardından Cuma Namazını köy Camisinde vatandaşlarla birlik te kılan Keskin, daha sonra köyden ayrıldı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Mahalle sakini 11 ay önce
Körpeşler mahallesinde 3 aydır su yok. Vatandaş cünup geziyor. Nerde bu devlet nerde il baskani
İl başkanı talimat verdi! 11 ay önce
Parti başkanı İGM Başkanının amiri mi ki talimat veriyor...
Köylü 11 ay önce
Mamure köyünün ihtiyacına bakacaklarina 9 köyün suyunu temizlesinler
Habere bak.. 11 ay önce
Haber hesapta Mamure köyü ile ilgili. Ama bakıyorsun İl başkanı, meclis başkanına ben senin üstünüm mesajı veriyor. "Talimat verdi"... Köye gittiniz hangi sorunu çözdünüz onu söyleseydiniz. Aranızdaki kısır çekişmelerden Düzce yeterince kaybetti. Birbirinizle uğraşmayı bırakın artık.
Aydın celep 11 ay önce
Başkanımıza ve köyümüzü ziyarete gelen tüm teşkilat mensuplarına ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.
22°
kapalı