banner851

banner614

İGM BAŞKANLIĞI’NDA ADAY DÜĞÜMÜ ÇÖZÜLDÜ

banner619

İl Genel Meclis Başkanlığı seçimlerinde son güne kadar açıklanmayan yeni aday belli oldu. AK Parti mevcut başkan Çiğdem Günal ile yola devam etme kararı alırken, MHP grubu da Günal’ı destekledi.

banner846
Siyaset 01.04.2021, 10:27 02.04.2021, 16:54
2240
banner844

İl Genel Meclis Başkanlığı seçimlerinde ‘yeni başkan kim olacak?’ düğümü seçim günü çözüldü. AK Parti Teşkilatları mevcut başkan ve AK Parti Düzce Kadın Kolları Eski Başkanı Çiğdem Günal ile devam etme kararı aldı.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır’ın aday olarak Düzce Belediyesi Eski Başkanı Dursun Ay’ı işaret etmesine rağmen Mustafa Keskin başkanlığında AK Parti İl Teşkilatı, Günal’ın adaylığı konusunda ısrarcı olarak aday gösterildi.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da Dursun Ay’ın adaylığına sıcak baktığı bilinirken aralarında fotoğraf krizi yaşanmasına rağmen aday çıkarmayarak Cumhur İttifakı ortağı AK Parti’nin adayı Günal’ı destekledi.

Yapılan oylama sonucunda Çiğdem Günal, AK Parti ve MHP’li üyelerin 21 oyuyla ikinci kez İGM Başkanlığı görevine seçildi. 

İGM 1. Başkan Vekilliği görevine ise AK Partili üye Fazlı Koç seçildi.  MHP, 1. Başkan Vekilliği için de aday göstermeyerek Koç’u destekledi.

Yorumlar (4)
Yazık 4 ay önce
Günah
Gerçekten yazık 4 ay önce
İl genel meclisinde oturanlarda ilk okul mezunu var türkiyeyi kimler yönetiyor.
Cenk Çetinkaya 4 ay önce
Yazık size yazık bu günalın yerine boş koltuk koy daha faydalı olur bunlar paracı paracı.
Ahmet hakan 4 ay önce
Yazik valla yazik