banner851

banner614

İGM’DE ARAÇ ALIMLARI ELE ALINDI

İl Genel Meclisi’nin bu ayki ilk toplantısında araç alımları ön plana çıktı. Eğer Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından değerlendirilen tasarı kabul edilirse 3 milyon 400 bin TL borçlanma yapılacak.

banner619
Siyaset 02.04.2018, 13:55 03.04.2018, 13:48
1180

İl Genel Meclisi Nisan ayı ilk toplantısında araç alımları ve meclis maddeleri ele alındı. Toplantıda ilk olarak bir öncesi birleşime ait karar özetini kapsayan tutanak okundu. Daha sonra 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 51. maddesinin e bendinde gereğince, Düzce köy yolları hizmetlerinde kullanılmak üzere 5 adet iş makinesi alınabilmesi için 3 milyon 400 bin TL borçlanma kararı alınması ve buna ait işlemleri yürütmek üzere Genel Sekreter Yardımcısı Selim Metin’in yetkilendirilmesi talebi Plan Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Tasarının komisyon tarafından kabul edilmesi halinde 5 iş makinesi için meclisin 3 milyon 400 bin TL borçlanması söz konusu olacak.

Gündemde ayrıca 5902 sayılı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının teşkilat ve görevleri hakkında kanun gereğince 1 adet hizmet aracına, 5902 sayılı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığ’nın teşkilat ve görevleri hakkında kanunun gereğince, 1 adet itfaiye önce arasına ihtiyacı olduğu ve alınması talebi ile İl Jandarma Komutanlığı’na, asayiş, istihbarat ve kaçakçılıkla mücadele kapsamında yapılan faaliyetlerde kullanılmak üzere idareden 2 adet binek araç kiralanması talebinin Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından görüşülmesi hususu ele alındı.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (3)
m 3 yıl önce
Hiç utanmıyorsunuz değil mi orada otururken, insanlar sizden hizmet bekliyor tarafsızlık bekliyor. Siz ne yapıyorsunuz kendi cebinize çalışıp adam kayırın ancak
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Bunca olaya rağmaen hala düzceden ak partiye oy verecwk olan varsa bişey demiyorum
Vayyy Beee 3 yıl önce
Zaten başka bir iş bilmezler nerden çıktı bu araba alma işleri borçlanmayı bırakın iş yapın düzceye faydanız olsun haramzadeler sizi bundada bir cebe para indirme işi görünüyor 2019 a birşey kalmadı