banner851

banner614

İKİ BAKAN BİRDEN GELİYOR

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz bir dizi programa katılmak üzere Düzce’ye geliyor.

banner846
Siyaset 15.11.2017, 18:07 15.11.2017, 18:23
4106
banner844

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte belirlenen program kapsamında 18 Kasım Cumartesi günü Düzce’ye geliyor.

Her iki Bakan da Düzce’de eğitimin temel meseleleri görüşmek üzerine bir dizi toplantı ve etkinliğe katılacak. Özlü ve Yılmaz Akçakoca’da yeni yapılan Anadolu İmam Hatip Lisesini de ziyaret ederek Akçakoca Kaymakamlığı’nda yapılacak eğitim toplantısına katılacak.

Kaymakamlıkta yapılacak toplantının ardından Bakan Yılmaz ve Özlü son olarak, Akçakoca’da eğitime katkıda bulunmuş hayırseverlere plaket takdim edecek.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (25)
Yuri 4 yıl önce
Ne kadar çok imam hatip ihtiyacı varmış!
nsm 4 yıl önce
ama sadece kahve icmeye.
fiyasko 4 yıl önce
liselere girişler tam bir fiyasko.Benim evimin yakınında teknik meslek liseleri var ben oralara göndermek istemiyorum.Yahu bunu ben düşünüyorum da sizler nasıl düşünüyorsunuz onu merak ettim.
Vatandaş 4 yıl önce
İmam hatip lisesi dagçha önemli olduğu için o okulları yaparlar diğer okullara ellerini bile sürmezler
Bakan 4 yıl önce
Kendisi "Bizim doğalgazımız, petrolümüz, elmas madenimiz yok ama elmastan değerli bir eğitim sistemimiz var" diiyor, o elmastan değerli eğitim sistemi ile uluslararası sınavlardaki başarımız ortada.Arife tarif gerekmez..
habere bak 4 yıl önce
Nesi fırsat hayır yani ne olmuş 2 bakan düzce'ye gelince
Bİl :) 4 yıl önce
Bu kez elektriğe zam gelir mum ışığında oturmak zorunda kalırsın :))
egitime cok ihtiyac var 4 yıl önce
Ogretmen evi namik kemal ismetpasa okulari deprem geceli kac yil oldu bunlar neden yenilenmedi bakan bos gelmesin osb meslek okulu ne oldu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın