banner851

banner955

İL BAŞKANI DEMİR ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNDU…

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanlığı tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı için alternatif kutlama yapıldı. Düzce Anıt Park alanında yapılan alternatif 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasına il, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları ile ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Siyaset 31.08.2020, 19:12 01.09.2020, 09:36
2347
İL BAŞKANI DEMİR ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNDU…

Valilik tarafından bildirilen kutlama programı dışında ayrı bir kutlama yapan CHP Düzce İl Başkanlığı Anıt parkta Atatürk anıtına çelenk bıraktı. Kısa bir konuşma yapan CHP İl Başkanı Haluk Demir, ‘ Biz CHP olarak Türkiye Cumhuriyeti kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün olduğu her yerde bulunuruz. Atatürk heykeli, büstü hatta resmi olan her yer bizim için kutlama alanıdır’ dedi.

Haluk Demir konuşmasında daha sonra şu görüşlere yer verdi: ‘ 30 Ağustos özgürlüğe, bağımsızlığa, insanca yaşamaya dair umutların, ancak sonsuz cesaret ve fedakârlıkla gerçekleşebileceğinin resmidir şüphesiz. İşte şanlı zaferimiz tam da bu nedenle 98 yıldır tüm ezilmişlerin umudu olmuş, mücadelelerinin yol göstericisi olmuştur. Bugün böylesi şanlı bir tarihin mirasçıları olan bizlere düşen en önemli görev geçmişimizden aldığımız güç ve cesaretle geleceğimize bakmak, birlik ve beraberliğimizden ödün vermemektir.

CHP Düzce İl Başkanlığı olarak bu vesile ile birlik ve beraberliğin gücünün her daim aklımızda, özgürlük ve bağımsızlığın yüreklerimizde olduğu nice günler diliyor,  başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinin parçası olan kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
pabuç demokratları 2 yıl önce
Kemalistlere bir soru; İktidar kutlamalara kısıtlama getirmeseydi etkinliklerde virüs bulaşan kişi sayısını açıklayacak mıydınız peki? 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına korona damga vurdu diye başlık atacak kemalist bir medya tanımıyorum :)
düzceli 2 yıl önce
sizin kutsalınız heykel din - ülke- vatan- bayrak değil ki
SİZ DÜZCEDE VAR MIYDINIZ? 2 yıl önce
RESİMDEKİLERİN ÇOĞU AKÇAKOCADAKİ SABAHKİ YAPILAN TÖRENDEN GELEN AKÇAKOCALIARDAN OLUŞUYOR. GERÇİ DÜZCE DE YOKSUNUZ Kİ. YERELDEKİ HANGİ SORUNU ÇIKIP DA DOĞRU DÜZGÜN DİLE GETİRDİNİZ. MEYDANI RESMEN İYİ PARTİYE BIRAKIP GİTTİĞİNİZ YETMEMİŞ GİBİ DAHA DÜN KURULAN PARTİNİN PEŞİNE TAKILMIŞ SÖZDE PARTİCİLİK OYNUYORSUNUZ. BU ARADA HADİ SİZ BECEREMEDİNİZ YADA KORKTUNUZ, PEŞİNE TAKILIP GİTTİĞİNİZ İYİ PARTİ NEDEN DÜZCEDE 30 AĞUSTOSLA İLGİLİ BİR ETKİNLİK DÜZENLEMEDİ ACABA?
Ahmet hakan 2 yıl önce
Zeki mürende siZi gördü kutlamalarda
Hamdi 2 yıl önce
Siz zaten bu ulkede yerli deilsinizki..siz altarnatif kutlamalara devam edin..baronuzuda ataturku dusunenleri hdp yide cagirin
Osman 2 yıl önce
Kafan güzelmiş kardelim. Güle güle kullan
13
açık