banner851

banner614

İL BAŞKANI DEMİR: “HALKIMIZ ÇAREYİ CHP’DE ARIYOR”

Son dönemde Düzce’de yeni üye katılımlarının arttığı CHP Teşkilatlarında yeni üyeler için kayıt ve rozet takma töreni düzenlendi. Burada konuşan CHP İl Başkanı Haluk Kadri Demir, köy gezilerinde partilerine ilginin arttığını gözlemlediğini söyleyerek, “Halkımız sıkıntı içinde, o yüzden de çareyi partimizde arıyorlar” dedi.

banner619
Siyaset 28.01.2021, 10:05 28.01.2021, 13:05
1210
İL BAŞKANI DEMİR: “HALKIMIZ ÇAREYİ CHP’DE ARIYOR”

Son dönemde üyelik çalışmalarına hız veren CHP Düzce Teşkilatlarında yeni üye katılımlarında artış yaşandı. Özelikle kadın ve gençlik kollarına olan ilginin arttığı öğrenildi.

Bu bağlamda dün düzenlenen törenle CHP Düzce Kadın Kolları ve Gençlik Kollarına yeni üye kayıtları yapıldı.

CHP Düzce İl Başkanlığı’nda düzenlenen üye katılım töreninde CHP İl Başkanı Haluk Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Jale Akyıldız ve Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Devrim Özcan Köroğlu yeni üyelere CHP rozetlerini taktı.

“CHP’YE İLGİ ARTIYOR”

Burada konuşan İl Başkanı Demir, CHP’ye üye katılımlarının arttığına belirterek ‘CHP’ye mahalle ve köylerde üye katılımları giderek artıyor. Parti olarak merkez ilçe, ilçeler ve köylerdeki gezilerimiz sırasında CHP’ye ilgiyi gözlemliyoruz. Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sırasında vatandaşlarımızla yaptığımız sohbetlerde partimize yönelişleri görüyoruz” dedi.  

“HALKIMIZ ÇAREYİ CHP’DE ARIYOR”

Bu ilginin CHP’nin halkın sorunlarına çare olacak bir parti olması olduğunu ifade eden Demir, “Halkımız sıkıntı içinde, sorunlarına çare bulunsun istiyor, o yüzden de çareyi partimizde arıyorlar’ dedi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (4)
Vatandaşın biri 8 ay önce
Günün esprisi mi bu? Yoksa haftanın komedi kuşağı mı?
Bir yorumcu 8 ay önce
Bana bu ülkede chp nin bir dikili çivisini gösterin oyum onlara ve erken seçim istiyorlar onlar eskidendi kafası bozulan parti kapatıyordu ülke canınla uğraşıyor bunlar seçim istiyor ülkeyi batırmak için ellerinden geleni yaparlar 2071 de belki olur
VATANDAŞ 8 ay önce
CHP NİN KENDİNE HAYRI VARMI Kİ
duzcelı 8 ay önce
bosver kafanı takma a haber seyretmeye devam