banner851

banner955

İL BAŞKANI ER’DEN ODA BAŞKANI ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı, yerelde ve genelde sorunların tespiti ve parti olarak sundukları çözüm önerilerini halkla paylaşma hedefi doğrultusunda çalıştaylara devam ediyor. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde Düzceli iş insanlarının katılımı ile düzenlenen Ekonomi Çalıştayı’na İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale de katılım sağladı.

Siyaset 01.06.2022, 10:44
979
İL BAŞKANI ER’DEN ODA BAŞKANI ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

İYİ Parti Düzce Teşkilatları geçtiğimiz hafta düzenlediği “Tarımsal Kalkınma” ve “Tarım ve Kadın Emeği” çalıştaylarının ardından bu hafta da Ekonomi Çalıştayı düzenledi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale’nin katılımı ile düzenlenen çalıştayda CHP ve Deva Partisi teşkilatları, oda başkanları ve çok sayıda iş insanı yer aldı.

“Birlik ve beraberlik duygusu çerçevesinde ekonomimizi masaya yatırdık”

Çalıştay hakkında açıklamalarda bulunan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Konu yerelde ve ulusal bazda ekonomi olduğunda tarafsız ve duyarlı tavrını görmekten büyük mutluluk duyduğumuz Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na Sayın Başkan Tuncay Şahin özelinde yapmış olduğu şehrimize yakışan ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. Düzce olarak özlediğimiz bu birlik ve beraberlik duygusu çerçevesinde ekonomimizi masaya yatırdık. Çok verimli ve sağlıklı bir çalışma oldu. İYİ Parti olarak Düzceli iş insanlarının sorularını dinledik çözüm önerilerimizi iki genel başkan yardımcımızın sunumları ile kendileriyle paylaştık. Hem Düzce ekonomisinin sorunlarına hem de ülke ekonomisinin ilerlemesinde başarılı olacağımız inancı ile var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Gösterdikleri ilgi için tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi

Sunumlar ve karşılıklı soru-cevap şeklinde süren çalıştayın ardından İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Prof. Dr. Bilge Yılmaz ve İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof. Dr. Ümit Özlale, teşkilat mensupları ile il başkanlığında bir araya geldi. Partililerin merak ettiği konular ve İYİ Parti’nin birçok alandaki politikaları hakkında açıklamalarda bulunan genel başkan yardımcıları programlarını tamamlayıp Düzce’den ayrıldı.

Yorumlar (3)
Tatar RAMAZAN 7 ay önce
Eee ekonomi düzelecek mi. YOH
Zamlar duracak mı. YOH
Kendi kendinize çalıp oynamışsınız.
vatadaş 7 ay önce
sayın Yunus Özay er başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. seni Ankarada görmek istiyoruz. Allah yolunu açık etsin.
düzceli 7 ay önce
Düzce iyi parti teşkilatı gerçekten çalışıyor. Düzce'yı her konuda gündemde tutuyor. Hayırlı işler yapıyor. Allah yolunuzu açık etsin.
Yeni Sayımız