banner851

banner614

İl Başkanı Erdoğan Bıyık “Sıkılmadık El Bırakmayacağız."

banner619

Haziran ayında yapılması planlanan genel seçimler için siyasi partiler çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Bu çalışmalar kapsamında TP Düzce İl Başkanı Erdoğan Bıyık Cumayeri'ni ziyaret etti.

banner846
Siyaset 15.01.2011, 14:13
194
İl Başkanı Erdoğan Bıyık “Sıkılmadık El Bırakmayacağız.
banner844

Bu çalışmalar kapsamında TP Düzce İl Başkanı Erdoğan Bıyık da Başkan Yardımcısı Orhan Pak, Düzce Merkez İlçe Başkanı Nihat Hiçsönmez, TP Cumayeri ilçe Başkanı Mehmet Keleş ile birlikte Cumayeri esnafını gezdi. Vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan Bıyık, “Biz seçim olmadan öncede esnafımızı vatandaşımızı ziyaret edip geziyorduk. Şimdi artık seçim startı verdik. Bu anlamda sıkılmadık el, derdini dinlemediğimiz vatandaş bırakmak istemiyoruz. Tüm ilçelerde arkadaşlarımız çalışmalara başladı. Bu anlamda bizde Cumayeri ilçemizde esnafımızı ziyaret ediyoruz. Vatandaşların ilgilisi oldukça buda bizleri sevindiriyor. İnşallah yapılacak olan seçimlerde de yüzümüzün akı ile çıkacağız” dedi.

Esnaf, “Biz sadece seçimlerde değil bu her zaman hatırlanmak istiyoruz. Bizlerin kapısı herkese açık gelenden Allah razı olsun” dediler.

Haber; A. DEVELİOĞLU

Yorumlar (0)