banner851

banner955

İL BAŞKANI KESKİN AÇIKLADI

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Akçakoca’yı ziyaretinde yaptığı açıklamada Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un 9 Şubat Cumartesi günü Düzce’ye geleceğini söyledi.

Siyaset 05.02.2019, 20:04 06.02.2019, 17:03
1875
İL BAŞKANI KESKİN AÇIKLADI

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Akçakoca’da AK Parti teşkilatını ziyaret etti. İlçe teşkilatı tarafından karşılanan Keskin, toplantı salonunda partililere yönelik konuşma yaptı.
Konuşmasında Keskin,  9 Şubat Cumartesi Günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Düzce İline geleceğini söyledi.

 

Seçim sürecinde Düzce İline destek vermek için bir çok Bakan geleceğini ifade eden Keskin, “Cumartesi günü gelecek olan Bakanımız nedeniyle bir program hazırlıyoruz. Sizleri de davet edeceğiz. Cumartesi günü sabahtan akşama kadar bizler ile birlikte olacak. Bakanlarımızı, Genel Başkan Yardımcılarımızı  bu saatten sonra çok sık göreceksiniz. Dolayısıyla biz yerelde  birbirimize sevgili saygılı olacağız. Birçok maceralardan geçtik. Dolayısıyla bizim güvendiğimiz tek şey milletimizdir.  Bizim arkamızda sadece millet vardır.“

 

ARKAMIZDA MİLLETİMİZDEN BAŞKA GÜÇ YOK
Konuşmasında AK Parti olarak milletin gücüne inandıklarını belirten İl Başkanı Keskin, “Bizim arkamızda para piyasaları veya başka bir güç yoktur. Bizim güvendiğimiz yegane güç milletimizdir.” ifadesini kullandı.
 
MHP VE CHP’Lİ KARDEŞLERİMİZDEN DE OY OLACAĞIZ
Düzce’de olduğu gibi ilçelerinde de CHP VE MHP ve diğer partilerden oy alacaklarını ifade eden keskin konuşmasına şöyle devam etti.
 
“Güçlü iktidar ve güçlü belediyeler olarak tüm şehirde yaşayan halkın oyuna talibiz. Çoluk çocuğun geleceği için ve Akçakoca’nın sıçraması için herkesin oyuna talibiz. Biz AK Parti olarak bu düşüncemizi her fırsatta aktaracağız”
 
 YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ
İl Başkanı Keskin’den sonra söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça ise yaptığı konuşmada, AK Parti olarak her şart ve koşulda çalışma yürüttüklerini, adaylarının ilan edilmesiyle birlikte çalışma temposunun yoğun bir şekilde yükselttiklerini söyledi.
 
Son olarak biz konuşma yapan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, teşkilat olarak bir bütün halinde çalışacaklarını bugüne değin yoğun bir biçimde çalışarak Akçakoca’ya kazandırdıkları AK Belediyeciliğin niteliklerini, bundan sonra da kapı kapı dolaşıp ilçe halkına anlatacaklarını ifade ederken bir kez daha Düzce ve İlçelerinde belediye seçimlerini kazanacaklarını olan İnancını yeniledi.
 
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Haber: S.ŞEN/Akçakoca

 

Yorumlar (17)
Düzceli.. 4 yıl önce
Vatandaş Muhtarlara dağıttığınız Düzce için AKP kitapçığını okusa biraz araştırsa size hiç oy vermez..Köydes ödeneklerinde Düzceyi her yıl ona katlayan ları görür..
Düzceli.. 4 yıl önce
Bırakın bakan veya başkan yardımcılarını, Yığılca 2011 de Türkiyede yalnızca iki ilçeye giden RTE ı gördü ve yol sözünü duydu..Sonuç..Bırakın çağın gerekliliklerini karşılıyacak yolu, basıt iyileştirmeleri bile yapamadınız....
Düzceli.. 4 yıl önce
Her gelenin klasikleşmiş sözü, sayın Erdoğan Düzceyi çok önemsiyor..Daha önce en çok gelen bakan Veysel Eroğluda öyle söylerdi ya, 2008 de Hasanlar barajı için verdiği sözü bir daha soran da olmadı..
Duzceli 4 yıl önce
Istanbul caddesini tekrar actiniz.size oy yok..12 oyum var.hepsi mhp ye..bakinda gorun..
Sanayi 4 yıl önce
Hayırdır şimdiye kadar gelmedi şimdi neden geliyor sanai bölgesini gösterin oraları 15 yıldır kentsel dönüşümünü yapamadık bu cöplugu kaldıramdık her yer hurdalık buraları görsün ondan sonra destek istesın
Serdar 4 yıl önce
Yatay mimaride Çakırlar mahallesini uygulama alanınyapın.Konuralp gibi yüksek katlara izin verip doğayı katletmeyin.
ERAY 4 yıl önce
Belediyeye de bi uğrasın...
Can 4 yıl önce
Hayırdır sıkıntı var heralde biri geliyor biri gidiyor
Aa 4 yıl önce
Vekil kaybetti, en büyük sıkıntı bu, diğerleri teferruat.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık