banner851

banner614

İL BAŞKANI KİM OLACAK?

banner619

2018 yılının ilk aylarında yapılması planlanan AK Parti Düzce İl Kongresi öncesi hareketlilik başladı. Şu günlerde gönlünde başkanlık yatan isimlerin Ankara yollarını aşındırması 'Her an her şey olabilir' yorumlarını beraberinde getiriyor.

banner846
Siyaset 17.11.2017, 15:20 27.11.2017, 13:07
5652
banner844

Düzce'de ilçe ve belde kongreleri ile kadın ve gençlik kolları başkanlığı atamalarını tamamlayan  AK Parti'de il kongresi için çalışmalar başladı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla ilk il kongresinin Düzce'de yapılacağı açıklansa da süreç farklı şekilde seyretti. Düzce kongresi 2018 yılına sarktı. 

Yeni yılın ilk aylarında yapılması planlanan AK Parti Düzce İl Kongresi öncesi gözler Genel Merkez'e çevrilmiş durumda... Tüm kongrelerde olduğu gibi tek liste şeklinde gidilecek seçimde adayın kim olacağı merakla bekleniyor. Mevcut İl Başkanı Hikmet Keskin'in görevine devam etmek istediği bilinirken, partideki önemli isimlerin gönlünde de il başkanlığı yattığı kamuoyuna yansıyor.

Şu günlerde Keskin dahil bir çok partilinin Ankara yollarını aşındırması 'Her an her şey olabilir' yorumlarını da beraberinde getiriyor. 

Kongre sürecinde Düzce'ye sık sık ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Bölge Koordinatörü Hacı Turan ve İl Koordinatörü Hüseyin Devecioğlu'nun son kararda etkili olacağına kesin gözüyle bakılırken, Gölyaka ve Gümüşova ilçe başkanlarında değişikliğe giden Genel Merkez'in il başkanlığı için ne yönde bir karar alacağını ilerleyen günler gösterecek. 

Haber: C. ÜSTÜNER 
 
Yorumlar (72)
ADSIZ 4 yıl önce
FAHRETTİN ŞENGÜR'E BU MAKAM YAKIŞIR PARTİNİN KURUCUSU BUGÜNE KADAR ÇOK HİZMETLERİ OLDU DÜRÜST İNANÇLI TARAFSIZ BİR ŞEKİLDE BAŞKANLIK YAPACAĞINA İNANCIM SONSUZ
HASAN 4 yıl önce
Yazılara bakıyorumda hergün birbirine şirin görünmeye çalışıp, arkada çekiştirenler korosu. İkiyüzlülüğün resmi. Günümüz siyaseti. Çevir kazı yanmasın.
adam 4 yıl önce
hastanede özkan denen şahısmı il başkanı senmi.önüne geleni md vs yapıyo bide ben yaparım ayağında..kim bu gece ve dert ortağınmı vekilinmi başkan sen git madem onla muhatap olalım.maf ettiniz ya maf caimiayı..
ankara 4 yıl önce
2019 listesi, İsmail Bayram, Mehmet Keleş, Faruk Özlü, Hikmet Keskin, bunu yazın bir kenara, Hikmet Keskin il başkanlığına devam ederse İsmail Bayram belediye başkanı. Faruk Özlü 1. sıra vekil, Mehmet Keleş 2. sıra vekil. 3. sıra MHP ortak
A.s 4 yıl önce
Düzce'yi Cumayerliler yönetecek bu her zaman böyle olacak. Kaynaşlılı yığılcalı Merkezde oturan yönetemez. Cumayerliler asildir onlar yönetmeliler Düzceyi.
ak partili 4 yıl önce
keskin düzcede reisin kazandığı oyları yedin bitirdin ak parti senin il başkanlığına kadar hiç böyle düşmedi sen bu başkanlığı yapamıyorsun seni inşAllah alırlar düzce kazanır
Mustafa Gürel 4 yıl önce
Yıllardır Ankara’da siyaset yapan Erkan Seçkin DÜZCE ye çok şey getirir
Belediyeci 4 yıl önce
Av.Ali dilber olsun derim.Hemen yazacaksınız şöyle böyle yorumlar bilen yazsınki gıybet yapmamış olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın