banner614

İL BAŞKANLARININ ARASINA KARA KEDİ GİRDİ

banner619

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin yaptığı basın açıklamasında yerel gündeme dair konulara değindi. İYİ Parti Düzce Teşkilatı’nın Düzce Belediyesi hakkında yaptığı açıklamalarla insanları yanlış yönlendirdiğini belirten Keskin “yalanlarla dolanlarla siyaset yapılmaz” dedi. Eski sanayi çarşısına yapılacak olan kentsel dönüşüm projesi hakkında konuşan Keskin, “Bu proje ile birilerini zengin etmek, birilerine rant sağlamak isteyenler karşılarında ilk bizi bulacaklardır” diye konuştu.

banner846
Siyaset 05.03.2020, 17:20 05.03.2020, 18:46
2685
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, dün TBMM'nde yaşanan olaylar ve CHP Grup Başkan Vekili Engin Özkoç’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren sözlerinin ardından  bir basın açıklaması düzenledi. Düzenlenen basın açıklamasında yerel gündeme dair konulara da değinen İl Başkanı Mustafa Keskin, İYİ Parti Düzce Teşkilatı’nın Düzce Belediyesi hakkında yapmış olduğu açıklamalara eleştiri getirdi. Keskin “Buradan şunu söylüyorum. Yalanlarla dolanlarla siyaset yapılmaz. İnsanları kandırmakla yanlış algılar ile siyaset yapılmaz” dedi.

“Buradaki amacımız Düzce için bir çivi çakmaktır”

Yalanlarla siyaset yapılmayacağını belirten Keskin şunları söyledi: “Bir müddet önce İYİ Parti teşkilatı ve İl Başkanı basının karşısına geçip “Düzce Belediyesi’nde 300 tane işçi çıkartılıyor işçi kıyımı var” diye yalan yanlış ifadeler kullanıyorlar. Biz AK Parti olarak Düzce’de bir birlik ve beraber ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Buradaki amacımız Düzce için bir çivi çakmaktır. Bizim herkese kapımız açık. Fakat siyaset yapma adına bakın ulaşımda son yaptıkları açıklama gerçekten yüz karasıdır. Düzce Belediyesi 6 aydır ulaşım için uzman kişiler ile çalışmaktadır. Biz bu sorunu kökünden bitireceğiz.  Ama İYİ Parti yönetenimi bu konu ile ilgili olur olmaz şeyler söylüyor. Kendilerine sorduğumuzda ise biz siyaset yapıyoruz diyorlar. Buradan şunu söylüyorum. Yalanlarla dolanlarla siyaset yapılmaz. İnsanları kandırmakla yanlış algılar ile siyaset yapılmaz. AK Parti siyaseti doğrular üzerine kuruludur. Biz siyaset olsun diye siyaset yapmayız. Biz bilmiyor muyuz insanları yanlış yönlendirmeyi. Ama olan Düzce’ye oluyor. Siyaset hiçbir zaman yalanlar ve yanlış üzerine yapılacak bir iş değildir. Siyaset düzgün bir iştir. Siyaseti yapanlar kendi karakterini ortaya koymalıdır. Siyaset yapmak insanları kandırmak mı?

"Yıllardır bu sanayi çarşısını bitiremeyenler bize bugün çıkıp bir şey söyleyemezler"

Eski sanayi çarşısına yapılacak kentsel dönüşüm ile ilgili olarak Cumartesi günü sanayi esnafları ile bir araya gelineceğini belirten Keskin şöyle konuştu: “Cumartesi günü eski sanayi esnafı ile bir araya geleceğiz. Eski sanayi çarşısında yapılacak olan kentsel dönüşümde nelerin yapılması gerektiğini oradaki esnafa soracağız. Ortak bir proje için çalışıyoruz. Derdimiz yaptık oldu değil. Bende bir sanayi esnafıyım. Düzce Belediyesi ve devlet buradaki esnafın muhatabıdır. Biz buradaki halka bu kentsel dönüşüm için söz verdik. Biz buradaki sanayiyi kentsel dönüşüme sokarak yeni yerine taşıyacağız. Biz burada mağdur kalacak vatandaşlarımızı dükkan sahibi yapmaya çalışıyoruz. Bizim derdimiz bu. Yoksa birilerini zengin etmek birilerine rant sağlamak isteyenler ilk karşılarında bizi bulacaklardır. Kimse Mustafa Keskin ve Faruk Özlü hakkında buralardan iyi kokular gelmiyor diyecek kadar alçalmamalı. Yıllardır bu sanayi çarşısını bitiremeyenler bize bugün çıkıp bir şey söyleyemezler. Biz burada Düzce halkı ile beraber yapacağız bunu. Bir sivil toplum örgütü siyaset yapamaz. Belediye olarak parti olarak Düzce’de ki esnafın hakkına savunacak olan bizleriz. Biz bu halka karşı sorumluyuz.”

“Biz buradayız, dimdik ayaktayız ve milletimizin hizmetkarıyız”

Düzce’de bazı basın kuruluşlarına eleştirilen getiren Keskin şunlar kaydetti: “Düzce’de algılarla dedikodular ile bize hiçbir şey sormadan   tutup da köşelerinde yazı yazanlara karşı bizde susacak değiliz. Artık bu partide bir yıldır har vurup harman savurma devri bitmiştir. Kimse bu parti üzerinden nemalanamaz. Bu partinin kimseye 5 kuruş borcu yoktur. Ama öyle olaylar var ki devasa devasa işler olmuş. Bunlarda da hukuk, kanun ve tüzük açıktır. Kimse bu partiye siyasi ayar vermek isterse karşısında bizi bulur. Bu teşkilatlar sağdan soldan vurulacak darbeler ile yıkılmaz. Bizim derdimiz bu millettir. Biz kimsenin koltuk sevdası için siyaset yapmıyoruz. Sonucunda bu millet ne diyorsa biz onu yapacağız. Bizim duruşumuz bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Kimler bizi bölmek istiyorsa kimler  bizi siyaseten yönlendirmek istiyorsa bunu başaramayacaklar. Biz buradayız, dimdik ayaktayız ve milletimizin hizmetkarıyız.”

Yorumlar (15)
vole 1 yıl önce
tarihin tozlu raflarında yeriniz hazır ilk seçimde voleyi yiyeceksiniz haklarda helal edilmeyecek.
sssss 1 yıl önce
Ülke ülkelikden çıkmış mültecileri afganlıları doldurdunu.alın mültecilerinizi gidin.Bıktık sizden de parasızlıkdanda.O kapıları baştan beri hiç kapatmayacaktınız.
işçi 1 yıl önce
nesi yalan başkan zekai gün e hurdaları peşkeş cekeceginize işçilerin mesai paralarını ödeyin boyna bezdirme politikası uygulamayı bırakın 2.400 lira maaş alıyoruz yemek yol parasal dahil onuda 2 taksitte alıyoruz
//// 1 yıl önce
pardon nasıl siyaset yapıyorsunuz.Güler hanım ile ilgili hiçbir açıklama yapılmadı.malum belediye lokali.unutmadık..Apartman diplerine dikilen kaçak yapılar ne olacak...
Onlar 1 yıl önce
Onlar her şeyi söyleyecekler sövecekler çalacaklar çırpacaklar kendi yandaşlarına iş ve ihale verecekler sınavı kazanan kendilerinden olmayanı mülakatta eleyecekler. Ama siz hiç bir şey istemeyeceksiniz. Bunun adı FAŞİZM
AK PARTİLİ 1 yıl önce
BAŞKAN SENİ SEVERİZ AMA HATALARI KABUL ET LÜTFEN
secmen 1 yıl önce
Siyaset ve nezaket, adamlığın şiarı
Bey demeye bin şahit, edepsizlik fuarı
Ne ar kalmış ne haya, ne terbiye ayarı
Kula kulluk edenler peşrevsiz konuşuyor

Yangına körük ile yürüyen yalakalar
Yağcılıkta sınır yok, takılıyor tasmalar
Seviyesiz edepsiz, gereksiz atışmalar
Diplomalı cahiller, mesnetsiz konuşuyor
vatandaş... 1 yıl önce
Eski sanayi çarşısını yapın da görelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
hafif yağmur