banner851

banner614

İl Başkanlığı İçin Beş İsim Gündemde

banner619

AK Parti'de İl Başkanlığı için isimler bir bir gün yüzüne çıkıyor. Fevai Arslan'ın görevinden istifa etmesinin ardından İl Başkanlığı yarışı iyice kızıştı. İl Başkanlığı için beş isim gündemde.

banner846
Siyaset 17.01.2011, 17:19
196
İl Başkanlığı İçin Beş İsim Gündemde
banner844

Siyasi partilerde seçim hareketliliği gün geçtikçe daha da sıcak yaşanmaya başladı. Bu sıcaklığın merkezinde bulunan AK Parti'de milletvekilliği aday adaylığı konusu merak edilirken İl Başkanlığı da en az milletvekilliği kadar merak edilen konuların başında geliyor.

İl Başkanı Fevai Arslan'ın görevinden istifa edip milletvekili aday adayı olmasının ardından AK Parti'de boşalan İl Başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı herkes tarafından merak ediliyor.

AK Parti'ye yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre İl Başkanlığı için beş isim öne çıkıyor. Bu isimlerin en başında Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin gelirken, Beyköy eski Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz'ın da İl Başkanı olmak için çalışmalara başladığı öğrenildi.

Bu iki adayın yanı sıra Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Yaman'ın il başkanlığı için aday olduğu öğrenildi. Bunun yanı sıra AK Parti yönetiminden teşkilatlardan sorumlu başkan Cemil Demirtaş da İl Başkanlığı yarışında ön plana çıkan isimler arasında yerini alıyor.

Yine AK Parti yönetiminden Hikmet Keskin'in de İl Başkanlığı için kolları sıvadığı öğrenilen bilgiler arasında.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)