banner851

banner614

İL EMNİYET MÜDÜRÜ AKKAPLAN’I ZİYARET ETTİ…

banner619

Milletvekili Yılmaz, Polis Teşkilatının 176. Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Akkaplan’ı ziyaret ederek, Düzce’de görev yapan tüm polislerin Polis Haftası’nı kutladı.

banner846
Siyaset 08.04.2021, 16:08 08.04.2021, 18:02
360
banner844

MHP Düzce milletvekili ve İçişleri Komisyonu üyesi Ümit yılmaz, Polis teşkilatının 176. Kuruluş yıl dönümü münasebeti ile Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan’ı makamında ziyaret etti.

Düzce il emniyet müdürlüğüne yapılan Ziyarette Emniyet Müdürü Akkaplan’a günün anısına çiçek takdim eden Milletvekili Yılmaz, Ülkenin birliği, beraberliği, huzuru ve güvenliği için çalışan tüm polis teşkilatına teşekkür etti.

Halkın can ve mal güvenliği için 24 saat fedakârca görev yapan Polis Teşkilatını kutlayan Milletvekili Yılmaz ``Türkiye genelinde ve Düzce’de görev yapan emniyet teşkilatımız, canını ortaya koyarak halkımızın huzuru için görevlerini en iyi şekilde yapmakta ve bizlere bu rahatlığı yaşatmaktadırlar. Milliyetçi Hareket Partisinin Milletvekili ve bu vatanın bir evladı olarak her konuda Emniyet mensuplarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Tüm Emniyet Teşkilatı üyelerini bu önemli günde yürekten kutluyor bu vesile ile vatan ve görev uğruna hayatlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyorum” dedi.

Milletvekili Yılmaz daha sonra Emniyet müdürlüğü birimlerini tek tek gezerek tüm polis teşkilatının gününü kutladı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)