banner851

banner614

İLÇE BAŞKANLIĞINA YENİ ATAMA

Önceki başkanın İYİ Parti’yi desteklediği gerekçesi ile görevden alınmasının ardından MHP Gümüşova İlçe Başkanlığı koltuğunu, göreve atamayla gelen Onur Aydoğan doldurdu.

banner619
Siyaset 18.01.2018, 16:42 19.01.2018, 10:25
3140
İLÇE BAŞKANLIĞINA YENİ ATAMA

MHP Gümüşova İlçe Başkanlığı koltuğu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i desteklediği gerekçesi ile 17 Eylül 2017 tarihinde Birol Badur’un görevden alınması nedeniyle boşalmıştı.

Yaklaşık 4 aydır yeni başkanını bekleyen Gümüşova İlçe Teşkilatı’nın yeni başkanı, göreve atamayla gelen Onur Aydoğan oldu. Aydoğan’ın göreve gelmeden önce Gümüşova Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde olduğu öğrenildi.

Çiçeği burnunda başkan Onur Aydoğan’ın Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluşuyor: Yunus Şeker, Fatih Mercan, Erdal Öztürk, Sinan Aksu, Ümit Girgil, Selin Sönmezoğlu, Onur Sayar, Selçuk Korkusu, Ufuk Ören, Vedat Özdemir, Özcan Kara, Çetin Uzun, Selahattin Şefik, Aydın Kuruoğlu, Fatih Aşçı, Mehmet Çelik.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (18)
Duzceli 81 4 yıl önce
Mhp vatan konu olunca gerisi teferruattir i uygulayan bir parti oldu . Iyi parti denen orgutun siyaset amaci tasimadigi, yalnizca ayrisanlarin bosta kalmamak adina toplandiklari bir dernek oldugu ortadadir.
Sadak 4 yıl önce
Hayırlı olsun Allah yardımcın olsun onur başkan
Kaynaşlılı 4 yıl önce
MHP mi kaldı da başkan atıyorsunuz sayın bahçeli tek başına idare eder biz ülkücüler küstük MHP ye devlet bahçeli ne zaman gider yeniden partiye geliriz olcay kılavuz başkan gelmeli MHP ye genç dinamik biri
meral fetöcü değil mi 4 yıl önce
hep tayyipi kandırıldık diye dalga geçen iyi partililer meralin türkçe olimpiyatlarında fetö için söylediklerine baksın.o kandırılmamış ama değil mi.erdoğan fetö derken haşhaşi derken,meral ağır konuşuyor demişti.bi çif sözünüz olsa gerek.
Kamil onur 4 yıl önce
MHP adamların partisi gerisi teferruat
Fatih 4 yıl önce
Öncelikle bu genç yaşta bu yürekle görevi devraldığı için bu kardeşimize hayırlı olsun diyorum ikinci olarak bu bir rant kavgası veya çıkar davası değildir sadece yürek vatan millet ve partisine verdiği değerdir hayırlı olsun başkanım
Murat nisadir 4 yıl önce
Hayırlı olsun
Bozkurt 4 yıl önce
Hayırlı olsun başkanım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın