banner851

banner955

İLÇE KONGRELERİNDE SONA YAKLAŞILDI

Düzce’deki kongre sürecinde adım adım sona yaklaşan İYİ Parti, Cumayeri ve Gümüşova’da da genel kurullarını tamamladı. Delegeler, Cumayeri'nde mevcut Başkan Ahmet İpek ile Gümüşova’da ise Ramazan Özdemir’le “Yola devam” dedi. İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, kongrelerin ardından hemen sahaya inerek halkla kucaklaşacaklarını söyledi.

Siyaset 08.02.2018, 15:07 08.02.2018, 15:27
475
İLÇE KONGRELERİNDE SONA YAKLAŞILDI
banner1032

İYİ Parti'de ilçe kongreleri sürüyor. Akçakoca ile başlayıp Gölyaka ile devam eden genel kurullar, Cumayeri ve Gümüşova’da da tamamlandı.
 
İYİ Parti Cumayeri İlçe Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu, dün parti binasında, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Genel kurul, yoklama ve açılışın ardından divan seçimi ile devam etti. Gündem maddelerinin okunması ve ibrasının ardından konuşan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, "Kısa sürede Düzce'de teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık ve ardından kongre kararı aldık. Pazar günü Akçakoca ilçemizde ilk kongremizi gerçekleştirmiştik. Sırayla tüm ilçelerimizi tamamlıyoruz. Cuma günü de merkez ilçe kongremizi yapacağız. Kongrelerimizin ardından hemen sahaya inerek halkımız ile kucaklaşacağız. Bütün ilçelerde özenle seçtiğimiz başkanlarımız ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz ile partimizin teşkilatlarını donattık. Cumayeri'nde de atama ile Ahmet İpek kurucu başkan olarak getirilmişti. Cumayeri'ne yıllarca belediyenin çeşitli birimlerinde hizmet etmiş ve aynı zamanda siyasette de tecrübeli olan Ahmet İpek ile yola devam etmekten mutluyuz." dedi.

“Parti ayrımı yapmadan herkesi kucaklayacağız”
Yeniden başkan seçilen İpek ise; "Tüm Cumayeri halkını kucaklayacak bir yönetim listesi oluşturduk. Kimseyi ayrıştırmadan, parti ayrımı yapmadan herkesi kucaklayacağız. Partimizin politikalarını anlatarak Cumayeri'ni ve Düzce'mizi nasıl daha iyi noktalara taşıyabiliriz bunları Cumayeri halkı ile birlikte istişare edeceğiz. Cumayeri'nde her şey iyi olacak." şeklinde konuştu.

Gümüşova’da da ilçe kongresini tamamlayan İYİ parti mevcut Başkan Ramazan Özdemir’le “Yola devam” dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (2)
SAMET 5 yıl önce
KATIRCIOĞLUNUN CEVAPSIZ BIRAKTIĞI CHP'NİN SORULARI VE CHPYE BELGE VERDİĞİNİ HERKES BİLİYOR.İNİN BAKALIM SAHALARA:))
TURGUT 5 yıl önce
AÇIN SAHAYI ERCAN BEY GELİYOR.HIZLI GİRİŞ YAPTI ÇOKTA İDDİALI.%20 ALACAKLARMIŞŞŞŞ.
18
parçalı bulutlu