banner851

banner614

İLÇEYE YAPILACAK HİZMETLER KONUŞULDU…

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Yığılca Teşkilat üyeleriyle birlikte Yığılca’da göreve başlayan Kaymakam Talha Altuntaş’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

banner619
Siyaset 29.07.2021, 14:30 30.07.2021, 11:26
512

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Yığılca İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, göreve yeni atanan Yığılca İlçe Kaymakamı Talha Altuntaş’ı ziyaret ettiler.

Yığılca’da yeni göreve başlayan Kaymakam Talha Altuntaş’ı ziyaret eden İl Başkanı Yunus Özay Er ve beraberindekiler, Altuntaş’a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, başarılı bir Kaymakamlık dönemi geçirmesini dilediler. Sohbet havasında geçen ziyarette, ilçe için yapılabilecek hizmetler de konuşuldu.

İYİ Parti heyeti, kaymakamlık ziyaretinin ardından, ilçede esnafların sorunlarını dinledi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (4)
zor 2 ay önce
ülke sathında il ve ilçelerde yapılanamamış bir parti. Düzcede ise hısım akraba eş dost teşkilatı bence. küçük olsun benim olsun. vasat kısacası.
iyiler 2 ay önce
vasatın çok üzerinde parti. İyi parti iyi insanlarla her yerde teşkilatlandı. İşe yaramayanlar ayrıldı veya yol verildi. Halkın umudu oldu
Sadrettin Demir 2 ay önce
Bir cacık olmaz. Ilcelerde sıfır yapı, ilde sen ben ahbap çavuş.
iyiler 2 ay önce
İyi partide asla sen ben olmaz. Saygı ve sevgi var. Çok iyi çalışma var. Çekemeyenler dedikodu yapıyor. Allah'ın izni ile başarılı olacaz