banner851

banner614

İLK OLARAK VALİLİĞİ ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay, AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü'nün Proje Tanıtım Töreni'ne katılmak üzere Düzce'ye geldi. Oktay'ın Düzce'deki ilk ziyaret durağı Düzce Valiliği oldu.

banner619
Siyaset 23.02.2019, 14:47 24.02.2019, 11:24
2270

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart yerel seçimleri için uzun zamandır üzerinde çalıştığı projelerini bugün kamuoyuna açıklıyor. Proje lansmanının bir de önemli konuğu var.
 


Lansmana katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Düzce'ye gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Dr. Fuat Oktay ilk olarak Düzce Valiliği'ni ziyaret etti. Oktay, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü ile eşi Onur Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve diğer protokol üyeleri tarafından bina önünde karşılandı. Karşılama heyeti ile tek tek tokalaşan ve çocuklar tarafından kendisine takdim edilen çiçeği alan Oktay ardından ziyaretini valilik makamına geçerek sürdürdü. Buradaki görüşme basına kapalı olarak gerçekleşti.
 


  

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (7)
81... 3 yıl önce
Ankara Faruk Beyin arkasinda secilirse Düzce için beraber cok güzel projeler yapacaklar insaAllah
Masallah 3 yıl önce
MaşAllah yazık bu duzceye
YAVUZ0881 3 yıl önce
Vay yazıklar olsun insanlığımdan sayenizde utanıyorum sizin gibi yöneticilerin olduğu bir ülkede yaşamak büyük bir soru işareti
Kemal 3 yıl önce
Sanki biri karsilamada eksik gibi ????
Serdar Gürler 3 yıl önce
Artık düzce uçmaktan nereye ineceğini şaşırır birde vatan için hizmet etseniz hayatınız gösterişten ibaret osmanlınında bir lale devri vardı eser kalmadı bu şaşalı hayattan herkes bir tarafa savruldu sonrası Anavatan partisi şimdi sıra sizde.
Öngörü 3 yıl önce
İlk defa bu kadar bakan ve üst düzey katılımı oluyor, ilk defa Düzce'de kaybedeceklerini onlarda biliyor. Geç kalındı bu hareketler için GEÇ..
Duzceli 3 yıl önce
Milletin bi hafta sonu tatil keyfi va onuda sayenizde yapamıyor hafta içini kurt mu yedi