banner851

banner614

İLK TOPLANTI KUSURSUZ KAFE’DE

banner619

AK Parti Düzce Gençlik Kolları başkanlığına atanan Şükrü Sert, ilk yönetim kurulu toplantısını Düzce Belediyesi projesi kapsamında açılan Kusursuz Kafe’de gerçekleştirdi. İl Gençlik Kolları Başkanı Sert, “Düzce Belediyemiz Türkiye’ye örnek olacak bir çalışmanın kapıları açtı. Biz de bu projeye ve bu projenin paydaşlarına katkımızı sağlamak istedik.” dedi.

banner846
Siyaset 24.11.2017, 14:18 24.11.2017, 17:01
460
banner844

Engelli vatandaşların rehabilitasyonu ve istihdamına yönelik açılan Kusursuz Kafe, AK Parti Düzce Gençlik Kolları’nın ilk yönetim kurulu toplantısına ev sahipliği yaptı.

Düzce Belediyesi, Düzce Sosyal Etkinlikler Derneği ve Türkiye Beyazay Derneği işbirliği ile hayata geçirilen kusursuz kafeye giden AK Parti Düzce Gençlik Kolları üyeleri, hem toplantılarını yaptı hem de tamamı engelli vatandaşlardan oluşan personel ile keyifli vakit geçirdi.AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, “Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olmak ve farkındalık yaratmak istedik. Düzce Belediyemiz Türkiye’ye örnek olacak bir çalışmanın kapıları açtı. Biz de bu projeye ve bu projenin paydaşlarına katkımızı sağlamak istedik. Buradaki arkadaşlarımızla hem güzel vakit geçirdik hem de onların bu girişimlerine katkı sağlamak istedik.” diye konuştu.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (2)
Engelli eşi 4 yıl önce
Destek öyle olmaz.Engellilerin fizik tedavi ücretlerini devlet karşılamıyor.Kaderimize terkedildik.Kendi imkanlarımızla tedaviye gidiyoruz ve seans ücreti100 tl.Bu da bizi çok zorluyor.Bize tedavi Hakkı'mızı geri alabilseler daha güzel olur
Kafe yönetimine 4 yıl önce
Chp gençlik kolları olsa bu şekilde ağırlar mıydınız acaba, yada yer var dermiydiniz? Engellilere yönelik bir işletme bu şekilde politize edilmemeli..
22°
parçalı bulutlu