banner614

İLK ZİYARET KAYMAKAM YAKINOĞLU'NA

banner619

Yeniden yapılanan MHP Düzce heyeti sahaya çıktı. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu başkanlığındaki yönetim, ilk ziyaretini bir süre önce göreve başlayan Gümüşova Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu'na gerçekleştirdi. Diğer taraftan parti binasında toplanan yeni yönetim görev dağılımını yaptı.

banner846
Siyaset 11.02.2020, 14:46
1841
İLK ZİYARET KAYMAKAM YAKINOĞLU'NA
banner844
7 Ağustos 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Gümüşova Kaymakamlığı'na atanan ve 4 Eylül 2019 tarihinde görevine başlayan Mehmet Fatih Yakınoğlu'na nezaket ziyaretleri devam ediyor.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu başkanlığında İl Başkan Yardımcısı Sinan Yılmaz, İl Basın-Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Başkan yardımcısı Cem Doğan Cebeci, MHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Ömer Albayrak, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Murat Baki Yılmaz, MHP Gümüşova İlçe Başkanı Fatih Mercan, Gümüşova İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Engin, MHP İGM Üyeleri İsmail Arsal ve Murat Çağlar'dan oluşan heyet Gümüşova Kaymakamı Mehmet Fatih Yakınoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Kaymakam Yakınoğlu ile ilçede yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan MHP yönetimi, kendisine görevinde başarılar diledi. Kaymakam Mehmet Fatih Yakınoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP heyetine teşekkür etti.Yönetim görev dağılımı için toplandı
Öte yandan MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu'nun yeni yönetim listesinin genel merkez tarafından onaylanmasının ardından görev dağılımı yapıldı. Parti binasında dün akşam gerçekleşen MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Toplantısı'nda yeni yönetim kurulu bir araya geldi. Toplantıda alınan karar gereği görev dağılımı şöyle oldu:

İL BAŞKANI
•İlhami CABOĞLU

BAŞKAN YARDIMCILARI
•Sinan YILMAZ
•Yasin ŞERBETÇİ

İL SEKRETERİ
•Mehmet ODABAŞI
•Yasin ÇAKIR

İL MUHASİBİ
•Yunus Emre KAYA
•İlhami ŞAHİN

İL BASIN-MEDYA ve TANITIM KOMİSYONU
•Cem Doğan CEBECİ
•Cihat KURNAZ
•Ferda ALTUNER


 
Yorumlar (4)
adam 1 yıl önce
duzce spor maclarına bıle kendı ıslerın ıcın gıdıyorsun dıyorlar.o ıllerın baskalnları reklamla olmaz bu ıs..sen bıle baskan oldun ya bu partıye ne dıyım..ama genel merkez senı yemelı..
Birol. 1 yıl önce
Hayırlı olsun başkanım
adam 1 yıl önce
helal.....bıtısın yonetımı bu...caboglu uzuldum sımdı sana kımse kalmadı yanında.bu arkadaslara lafım yok hepsı saglam ulkucu ama sen bıttın anca kendı reklemını yap tm.
nsm 1 yıl önce
ne kadar yenilenirse yenilensinler. baslarinda bahceli denen, saray kölesi, cakma milliyetci/ülkücü oldugu sürece hicbir gercek milliyetci ve ülkücüden oy alamayacaklar.
18°
az bulutlu