banner851

banner955

İMAMOĞLU’NUN FOTOĞRAFLARI KEŞİR İLE TANAL’I KARŞI KARŞIYA GETİRDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın eski olduğunu iddia ettiği, megakent yoğun kar yağışının etkisindeyken bir balıkçıda çekilmiş fotoğraflarını doğruladı. Bu gelişmenin ardından Tanal’ın iftira ile suçlayıp özür çağrısı yaptığı kesimler Tanal’ ‘Özür dile’ paylaşımlarıyla seslendi. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de “İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın özürleri Düzce’ye kadar yol olur…” mesajını paylaştı.

Siyaset 26.01.2022, 11:45
1776
İMAMOĞLU’NUN FOTOĞRAFLARI KEŞİR İLE TANAL’I KARŞI KARŞIYA GETİRDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun megakent yoğun kar yağışının etkisindeyken bir balıkçıda çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı. İmamoğlu bu fotoğraflar nedeniyle özellikle iktidar tarafından hedef tahtasına koyuldu.

Tanal ‘Fotoğraflar eski’ deyip özür çağrısı yaptı

Düzce’den sorumlu CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ise o fotoğrafın eski tarihli olduğunu iddia ederek, “Eski tarihli fotoğrafı, dünkü kar yağışı esnasında çekilmiş gibi paylaşarak, İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu'na iftira atan, algı operasyonuna girişen AKP'li vekiller, yöneticiler, yandaş medya, zerre kadar utanmanız varsa o paylaşımlarınızı siler, özür mesajı yayınlarsınız.” paylaşımı yaptı.

İmamoğlu fotoğrafları doğruladı

İmamoğlu ise dün akşam saatlerinde o fotoğrafları “3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu.” paylaşımıyla doğruladı.

Keşir: Tanal’ın özürleri Düzce’ye yol olur

İBB Başkanı İmamoğlu’nun bu açıklamasının ardından bu kez iktidar mensupları ‘Özür dile Mahmut Tanal’ etiketiyle Tanal’a seslendi. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de farklı konularda sıkça karşı karşıya kaldıkları Tanal’ı hedef aldı. Keşir, “İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın özürleri Düzce’ye kadar yol olur…” mesajını paylaştı.

Yorumlar (17)
vatadaş 11 ay önce
Doğru insanlar her zaman iyi işler yapar. CHP hep doğrunun yanında yer almıştır.
ccc 11 ay önce
evet adam yanına topladığı chp li yandaş 700 kişiye de belediye bütcesinden balık ısmarlamış
dzcli 11 ay önce
sizin belediye başkanlarınızıda görüyoruz
Achtung! 11 ay önce
Ortadoğu bataklığında siyaset bu!
Yorumcu 11 ay önce
5 kişi yorum yapmış hepside akp yi ekwstirmis insanlar gerçekten uyanmaya baslamis.Kaldirimlarda yuriyemiyoruz got kadar Duzceyie baş wdemiyorlar.istanbukda kapalı olan yollar devketin sorumluluğunda ki yollar yalaka medya hep iftira peşinde
Semih b 11 ay önce
Yorumlara çok şaşırdım. Düzceme ilim irfan inmiş güneş doğmuş. Böyle düşünen, eleştirebilen, biatçı olmayan insanların Düzce’de de olduğunu bilmek güzel bir duygu
Birisi 11 ay önce
Adam en azindan özür dilemeyi biliyor. İnsAllah Allahım size de bu vasfı nasip eder.
Gidiniz artık gidinzi 11 ay önce
Bu gün çarşıya gittim ara sokakları hiç açmamışlar okadar zor yürüyo ki insanlar Nusrettin mahallesine hiç uğramamışlar koçyazı mahallesi vahim snıfta kaldınız.Hava alanınını bile açmadınız 9 saaat milleti yaksa beklettiniz millet taşlarda yatmış.paralı köprüleri açamadınız.Kaynaşlı Bolu dağını açamadınız.Ekemoğluna sataşıyorsunz.yazık çok yazık bu ülkeye.gidiniz akp
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız