banner851

banner614

İNCE AKÇAKOCA’DAN SESLENDİ

banner619

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Zonguldak mitingi dönüşünde uğradığı Düzce’nin Akçakoca ilçesinde yüzlerce kişi tarafından karşılandı. Burada Akçakocalılara seslenen İnce, sağ sol demeden 81 milyonun cumhurbaşkanı olacağını söyledi. Düzce’de gerçekleştireceği mitinge ait de sinyaller veren İnce, “Orada bölgesel ve ülke sorunlarına yönelik, sizlerin dertlerinin çözümüne yönelik açıklamalarda bulunacağım” dedi.

banner846
Siyaset 22.05.2018, 12:16 24.05.2018, 09:14
2522
banner844

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce dün Zonguldaklılarla buluştu. Bugün saat 14.00’de Düzce’de miting yapacağı bilinen İnce, Zonguldak dönüşünde Akçakoca’ya uğradı. İnce burada CHP İl Başkanı Vildan Cemşit ve parti yönetimi, CHP Merkez İlçe Başkanı Alaeddin Duran, CHP İl Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Zekeriya Tozan ile yüzlerce Akçakocalı tarafından karşılandı.
Şehir meydanına girene dek sık sık otobüsünün önü kesilerek tezahüratta bulunulan İnce, vatandaşları selamlayarak bugün yapacağı mitinge davet etti.“81 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım”
Alana tam yerleşmeden otobüsün kapılarının açılmasını isteyen İnce buradan hitap ettiği coşkulu kalabalığa şu sözlerle seslendi:
“Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz. Ben 4 Mayıs'ta parti rozetini çıkarttım. Tek olan şey hepimizindir, tek olan şey bir grubun olmaz. Bayrak tektir. CHP'nin, AK Parti'nin, MHP'nin, İYİ Parti’nin bayrağı olmaz, hepimizindir o. Cumhurbaşkanı da tektir ve partili olmaz. Ben parti rozetini çıkarttım ve Türk bayrağı taktım. 81 milyonun Cumhurbaşkanı olacağım. AK Partinin de cumhurbaşkanı olacağım.Türkiye'nin barışması lazım, bu gerginlik yeter. Ayrı gayrı, sağ sol yok. Önce milli bütünlüğü ve kardeşliği sağlayacağız. İçerde bir bütün olduktan sonra Avrupa’ya kafa tutacağız. Sağ, sol yok. Ben sadece CHP’lilerin değil diğer partilerin de cumhurbaşkanı olacağım. Ülkeyi kalkındıracağız, emekliyi rahat yaşatacağız. Öğrenci rahat okuyacak, yurt bulacak.”

Bugün saat 14.00’te Anıtpark Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Düzcelileri davet eden İnce, “Orada bölgesel ve ülke sorunlarına yönelik, sizlerin dertlerinin çözümüne yönelik açıklamalarda bulunacağım. Allah’a emanet olun” dedi.

Haber: Ö.YILMAZ

 
 
Yorumlar (13)
ayaş 3 yıl önce
işine bakacaksın
Komik 3 yıl önce
Güldürme bizi muaaarrreeemm
Ali 3 yıl önce
Ma ma ma muarrreemmm neden sevdin beni beni
dağdaki çoban 3 yıl önce
sendemi oy kullanacan...Bende kullanacam.1
Düzceli 3 yıl önce
Bu adama İnananlar var cidden la
Sarsılmazoglu 3 yıl önce
Chp nin kuklası bu adami samimi bulanlar kendilerini avutsun dursun bu alemde teksin ve tek kalacaksın reissss
sarsılmazoğluna cvp. 3 yıl önce
Dolar kaç tl oldu.Şehrine turist çekmek adına ne yapıldı.Turist yerine mülteci geliyor.Asgarı ücret ne kadar vekil maaşı ne kadar birde vekillerin tüm giderleri harcırahlarını emekliliklerini yazmıyorum.Traktöre verginle yat a vergiyi kıyasla.
Sarsılmaz a Cevap 3 yıl önce
İnşallah Sarsılacaksınız dolar 5 tl oldu mazot 5.68 benzin 6..5 tl ONLAR KONUŞUR AKP YAPAR AVRUPA BIZI KISKANIYOR SURİYELİLER VATANDAŞ BİZ SIĞINNACI OLDU İTHAL SAMAN SENIN GİBİLERE YAN TESİR YAPIYOR
GÜRCÜ 3 yıl önce
oylarımız sülallecek bu defa chp ye muharem bey icin tabi
SARIYAYLA 3 yıl önce
İLK KEZ CHP OY VERECEĞİM TAMAAAMMMM
Ferruh 3 yıl önce
Akcakoca chp li zaten orda incenin birinci olmasi normal
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık