banner614

İNCE'DEN 'İNCE MESAJLAR'

banner619

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Düzce İl Teşkilatında yaptığı konuşmada iktidara yüklendi. Düzce'yi 99 önceki Yalova'ya benzeten İnce:"Biz bu sefer Düzce'de şeytanın bacağıın kıracağız. Düzce değişirse Türkiye değişir" dedi. İnce, konuşmasının bir bölümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek:"Rezil ettin memleketi!“ dedi.

banner846
Siyaset 01.10.2015, 10:31
3567
İNCE'DEN 'İNCE MESAJLAR'
banner844

HEP FAKIR FUKARA ÇOCUKLARI ŞEHIT OLUYOR

Partisinin Ankara’daki seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısına katıldıktan sonra beraberinde Düzce Milletvekili Adayları Zafer Teber, Abdullah Şahin, Zekeriya Yanmaz ve İl Başkanı Mustafa İzgin'le birlikte geldiği Düzce İl Teşkilatı‘nda partililere hitap eden Yalova Milletvekili Muharrem İnce, basına açık bölümde yaptığı konuşmada iktidara ve özellikle adını vermeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yüklendi. İnce, "Rezil ettin memleketi, her gün çocuklar şehit oluyor. Hep yer yatağında büyümüş çocuklar şehit oluyor. Hep evinin dışı sıvasız çocuklar, fakir fukara çocukları şehit oluyor. Onların içinde valinin denetiminde 21 gün askerlik yapan yok. Onların içinde çürük raporu alıp askerlikten kaytaran yok. Fakir fukara çocukları hergün Gabar Dağı'nda alnından vuruluyor. Bunun hesabını sormayacak mısınız"? diye seslendi.

            KAÇAK SARAYDAKİ SULTAN...!

Valiler başta olmak üzere kamu görevlilerini dikkatli  olmaya davet eden Yalova Milletvekili Muharrem İnce, konuşmasına şu sözlerle devam etti: "Kaçak saraydaki sultan, Abdullah Gül'e kardeşim diyordu Abdullah Gül'ü sattı. Esad'a kardeşim diyordu Esad'ı sattı. Kaddafi'ye kardeşim diyordu Kaddafi'yi sattı. Şimdi de valileri sattı. Sizi de satacak başı sıkışınca. Onun için kurallara uyarak iş yapın." diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yüklendi.      

            SIFIRLA OĞLUM…

“Sıfırla oğlum“ lafını yedi dakikada anlamayan adam Boğaziçi'ne giremez" diyerek Cumhurbaşkanı’nı hedef almaya devam eden İnce:" Devlet çöktü, Adalet çöktü, eğitim çöktü, güven çöktü, güvenlik çöktü, itibar çöktü, politika çöktü... Ey Düzceliler, ey AK Parti'ye oy verenler bunları görmüyor musunuz" diyerek CHP'ye oy istedi.

            DÜZCE DEĞİŞİRSE..

Düzce'yi 99 öncesi Yalova'ya benzettiğini belirten Muharrem İnce: "Palavra atmaya gerek yok. Biz bu seçimde şeytanın bacağını kıracağız. Sahtekarlara, yüzsüzlere, haramzadelere ders vermemiz lazım. Şunu unutmayın Düzce değişirse Türkiye değişir. Düzce'den CHP Milletvekili çıkarsa bu soygun düzeni, bu talan düzeni sona erer" dedi.

CHP'nin bismillahı şarkı olmaktan kurtardığını kaydeden İnce,"Dindar var dinden geçinenler var. Bunlar dindar değil!" yorumunda bulundu.

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (31)
mayınlı yollar kimin eser 6 yıl önce
hdp belediyelerinin mi yoksa askere vur emri vermeme talimatı veren iktidarın mı biraz gözünü ac vatandaşşşş
Yabancı 6 yıl önce
Düzceli kardeş oltanı al terminale balık tutmaya gel
boşuna demiyoruz... 6 yıl önce
İşlerine gelmeyince hemen hakarete başladılar. İşte CHP lilerin gerçek yüzü bu. Biz sizin ciğerinizi biliyoruz...
Düzceli 6 yıl önce
Zamanında ormanları yak yık fındık dik şimdi dönüm başı teşvit düz araziye yok cünkü o para ile aldı araziyi ona yok ne adalet ondan sonra yorum yaz vay be
Vedat 6 yıl önce
Bugün emekli maaşlarını chp sayesinde ssk onun sayesin faydalanıyorsun ögren
Temel 6 yıl önce
Terminalsiz düzcenin yorumcularına chp yi eleştirmeyi yakiştıramadım sen bilmezsin chp yi dedene sor
Vedat 6 yıl önce
Bir ilin yüzü terminal dir zaten biz düzceli olarak daha cok ögrenmemiz gereken dersler var
40 YILLIK DÜZCELİ 6 yıl önce
DİNİNİ BİLMEYEN, TARİHİNİ BİLMEYEN, İKİ YÜZLÜ YOBAZLARIN MEMLEKETİ... KABALIĞIN , SAYGISIZLIĞIN,DEDİKODUNUN VATANI... KİME OY VERECEK Kİ , KENDİ GİBİ OLANA... SİZE CUMHURİYET,DEMOKRASİ FAZLA.. KULLUĞA DEVAM EDİN.. DAHA BAŞINIZA ÇOK ŞEY GELECEK..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı bulutlu