banner851

banner614

İNCELEMEYE ALINIYORLAR

Genel seçimler için partilerin çalışmaları devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi’nde aday adayları için önemli açıklama geldi. Parti, Düzce’deki milletvekilli aday adaylarının da aralarında bulunduğu bütün aday adayları için FETÖ incelemesi yapacak.

banner619
Siyaset 05.05.2018, 18:48 05.05.2018, 19:18
2967

Bu zamana kadar pek çok kurumda araştırmaların yapıldığı çok sayıda göz altıların olduğu FETÖ olayları genel seçimlere de damgasını vuruyor. Bu zamana kadar özellikle partilerin 100 bin imza kampanyası konusunda imza atanlara FETÖ soruşturması  yapılsın şeklinde açıklama da yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinden milletvekilliği için aday adayı olanlar içinde FETÖ incelemesi başlatıyor.

MHP'de milletvekili aday adayı başvuruları, FETÖ'den sızma olmaması amacıyla incelemeye alındı.
Bu kapsamda 15 avukattan oluşan bir güvenlik soruşturması grubu, MHP'ye yapılan 1815 aday adayı başvurusunu detaylı bir şekilde ele alacak.

Müracaatları hem aday adaylığı başvuru sürecinde, hem başvuru sürecinin sona erdiği 3 Mayıs'tan itibaren her yönüyle inceleyen grup, çalışmalarında başta FETÖ olmak üzere diğer yasa dışı eylemlerde bulunanlardan bir sızma olmaması için yoğun araştırma yapıyor.

Düzce’den de aday adaylarının olduğu MHP’de inceleme  kapsamında ne gibi sonuçlar çıkacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor.

Haber: M.AYDIN


 
banner844
Yorumlar (16)
ÜLKÜCÜ 3 yıl önce
MHP fetocu arıyor ise ortak olduğu siyasi partinin içinde aramalı.
VATANDAŞ 3 yıl önce
Mecliste, Kamer GENÇ 'in üzerine yürüyüp dövmeye kalkışanları araştırsınlar....
Düzceli 3 yıl önce
Aradıklarını arayanların tamamı fetöcü. Ayrıca ne mhp siz akp nin şamaroğlanları denmeli
nsm 3 yıl önce
bu hala var sayilan 'mhp', kendindeki fetöcüleri arastirsin, ama ortagi oldukleri ak partinin fetöcü oldugu kesinlesmis insanlari aday adayi kabul etmesini nereye koyacak?
Serdar gürler 3 yıl önce
Önce bir bahçeliyide araştırın bakayım gerisi zaten belli ne istedinizde vermedik!!!
fetöcü kim mi 3 yıl önce
erdoğan fetöcü diyenler meralin türkçe yarışmalarında fetöye övgüsünügörmez.tayyip haşhaşi derken ağır konuşuyor diyen,fetöcü polisleri görevine döndürceğini söyleyen de hanfendiydi.ama yok tayyip fetöcü.meral değil.
montaja inanma ya 3 yıl önce
tayyip fetöyle ölümüne mücadele ederken de bu gözler STV den inmeyen hanfendiyi gördü.fetönün hain olduğu çıkınca muhalefet var gücüyle fetöye sahip çıktı.zaman gazetesine vekil yollayan,onlara sahip çıkanlarıda biliriz.
7 Vekil adayı ne ki? 3 yıl önce
Fötöyle Pensilvanya'da resimleri çıkan, sorulunca beraber namaz kıldık diyen 12 vekilin 7 tanesi Akp den aday adayı olmuş, ne dersin?
Montaja inanma 3 yıl önce
Biz Fötöyü mecliste can siparane savunanları,Türkçe olimpiyatı diye para basanları, Fötönün mahkeme kararlarını yok sayanları gördük. Sen görmedin, duymadın mı?
Şayet 3 yıl önce
Yıllarca oy verdiğim mhp ne hallere düştü akp genel başkanını çatı aday gösterdi içler acısı kolumu kesseler akp ye oy vermem mhp yede oy yok bu şeçimde bbp de onlara katıldı tek kalan elde saadet meralde şakşakçı biraz sağda mollaoğlu
Hasan Tahsin 3 yıl önce
Bahçeliden başlayın
Nasıl yaniii 3 yıl önce
Birileri sana ve davanla alay edip '' Kafatasçılar, Türkçülüğü de milliyetçiliği de ayaklar altına alıyorum'' demiş ve sen şimdi Milliyeçiysen bunlarla nasıl bir olabiliyorsun?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın