banner851

banner614

İNCE’NİN POSTERİNE SALDIRI!

banner619

Düzce’de CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin posterine spreyli saldırı! Düzce’nin çeşitli yerlerindeki reklam panolarında İnce’nin fotoğraflı seçim afişi yer alırken, bugün bazı afişlerde İnce’nin yüzünün siyah spreyle karalanması tepki çekti. CHP Düzce İl Gençlik Kolları, iktidarı hedef tahtasına koyarak, “Siyaseten gerginliğinizin, hırçınlığınızın ve saldırganlığınızın temelinde yatan kaybetme korkusu olduğunu ve kaybedecek olduğunuzun bilincindeyiz.” ifadesini kullandı.

banner846
Siyaset 08.06.2018, 13:58 09.06.2018, 16:19
3205
banner844

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Düzce’nin çeşitli yerlerinde bulunan posterlerinin karalanması partiyi ayağa kaldırdı. CHP Düzce İl Gençlik Kolları, yaşanan çirkin olayı fotoğraflayarak, yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Düzce’de siyaset atmosferinin gerilmemesi için mücadele vermelerine karşılık bazı çevrelerin çirkin davranışlarda bulunduğu belirtilerek, AK Parti’ye yüklenildi.

“Aba altından sopa gösterilircesine…”
Açıklamada şunlar kaydedildi: “Siyaseten gerginliğinizin, hırçınlığınızın ve saldırganlığınızın temelinde yatan kaybetme korkusu olduğunu ve kaybedecek olduğunuzun bilincindeyiz. Bizler söylem ve davranış olarak siyasi nezaket kurallarının dışına çıkmamak adına Düzce il merkezi hudutlarında ve ilçelerimizdeki seçim çalışmalarında karşılaştığımız bazı sorunları ve gördüğümüz bir takım çevreler tarafından aba altından sopa gösterilircesine yapılan hareket ve davranışları bugüne kadar Düzce’mizde siyasi çalışmalara girilmesi, ülkece kutuplaşan siyasetin Düzce de atmosferi bakımından gerilmemesine özen göstermeye çalışıyoruz. Ancak görülüyor ki kendini bilmez bazı bir takım çevreler bizlerin bu iyi niyetini suistimal etmekle kalmayarak çirkin davranışlarla taşıdıkları siyasi ahlakı dışa vurmaya kalkmışlardır.“CHP gençliği olarak hiçbir olumsuz davranış ve eğleme yönelmeyeceğiz”
Bizler Cumhuriyet Halk Partisi gençliği olarak Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin meydanlarda taşıdığı misyonu ve 81 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına olan sorumluluğunun bilincinde olarak partimize yapılan kötü davranışlara karşılık bizler Cumhuriyet Halk Partisi gençliği olarak hiçbir olumsuz davranış ve eğleme yönelmeyeceğiz. Ancak bu iyi niyetimizi kimse ama hiç kimse suistimal etmeye kalkmasın. Bu çirkin saldırı aynı zamanda korkunun ayak sesleridir. Bizler ötekisi olmayan bir Türkiye’de eşit koşullarda insan gibi yaşamak istiyoruz. Düzce hudutları içerisinde bütün bilboardları kullansanız da, bütün televizyon kanallarında mitingleriniz yayınlansa da, devlet imkanlarını hoyratça kullansanız da şunu unutmayın; korkunun ecele faydası yok gideceksin!”Haber: C.ÜSTÜNER


 
Yorumlar (29)
123 3 yıl önce
Geliyorsa muharrem ince alır boyunun ölçüsünü gider ince ince
Ersin 3 yıl önce
İşte durum bu bakalım 25 hazirandan sonra neler göreceğiz.
t 3 yıl önce
Halkin partisi Chp Halkin lideri Sn. inCE bir ceketiyle cikti yola akp ise heryerde bayrak flama oda yetmedi tir kasalari reklam milletin devletin paralarini nerelere saciliyor akpliler 3 maymunu oynuyor chp yapsa neler derlerdi yaziklar olsun
Kaptan 3 yıl önce
CHP sempatizanı yapmış olabilir ortamı germek için hemen de AKP yükleniyor sunuz Mazide olmadı mı bunlar daha dikkatli olsak ne olur şu söylemleriniz kırıcı olmasa yorumcular !
Zonguldaklı 3 yıl önce
Ben Zonguldaklıyım. Çoşku yok rahat olun. Önemli olan insan chp akp fark etmez.
Hümeyra 3 yıl önce
İşte geliyooor Muharrem İncee
Alemcan 3 yıl önce
Vahhhhhh vahhhhhhhh ayyyyyy yazıııııkkkkk tüüüüüü
Yazık Duzceme 3 yıl önce
E gübre dökenlerin beslendiği zihniyetin baskın olduğu bir yerde farklı bir davranış beklemek mümkün değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı az bulutlu