banner851

banner614

“İNSANLIK İÇİN UMUT OLDUK”

banner619

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Düzce İl Başkanlığınca Avni Akyol KYK Yurdu Konferans Salonu'nda düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı.

banner846
Siyaset 10.01.2020, 09:29 10.01.2020, 14:51
697
banner844

Bir takım programlar için Düzce’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Genişletilmiş Danışma meclisi toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Bakan Kasapoğlu, bu memleket, bu insanlık için her gün üretmeye taş üstüne taş koymaya çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Bizler sadece bir takım tesisler değil, gönüllerde inşa eden bir hareketin bir medeniyetin insanlarıyız. 18 yıldır bu millet boşuna ‘AK Parti’ demiyor. İlla ‘AK Parti’ diyor, demeye de devam edecek. Çünkü biz Yunus’un ifadesi ile gönüller yapmaya geldik. Bizim işimiz gönüller yapmak. Nereden nereye geldik. Pek çok anlamda ne zorluklardan ne aşamalara geldik. Memleketimiz için değil tüm insanlık için umut olduk. Bu emeksiz, plansız ve ruhsuz bir hareket değil. Bilakis ruhu olan ve ruhunu devamlı diri tutan bir harekettir. O yüzdendir ki bundan sonra ki süreçte de birbirimize daha sıkı tutunarak bir ve beraberliğimizi daha güçlü kılarak her gönüle girmeyi borç bilerek bu davayı daha yükseklere taşımanın gayreti içinde olacağız” dedi.


Bakan Kasapoğlu yollarından hiçbir zaman dönmeyeceklerini belirterek, “Ülkemiz, bu topraklar, bu kutsal topraklar her zaman birilerinin, bir takım kirli ellerin odağı olmuş onların bizim üzerimizde ne kumpasları ne spekülasyonları bitmiştir. Ama hamdolsun bizler ne olursa olsun yolumuzdan dönmedik, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Kumpasları, tuzakları bugüne kadar bozduğumuz gibi bundan sonra sizlerle birlikte bozacağız, bertaraf edeceğiz. Hep birlikte şahit olduk yıllardır 7 düvel sayın Cumhurbaşkanımızı engellemek için tuzaklar kurdular. Belediye başkanlığından itibaren muhtar bile olamaz dediler. Ne planlar kurdular. Ama Allah ne kadar büyük onların bütün planlarını boşa çıkardı. Hamdolsun sizlerde ne kadar güzel yol arkadaşlarısınız sizlerle ne kadar güzel destanlar yazmaya devam edeceğiz. Bunu temenni ediyoruz. İnsanlarımızı, gençlerimizi yarınlara hazırlamak, daha güçlü yarınlara hazırlamak daha çok önemli. Bizim için önemli bir görev, önemli bir sorumluluk. Elbette yolumuza bir takım engeller çıkacak. Bazen moralimizi bozmak isteyenler olacak ama biz inancımızı, gayretimizi bir adım geri düşürmeyeceğiz” diye konuştu.
Bakan Kasapoğlu konuşmasında ayrıca Düzce’ye spor alanında 40 milyon lira yatırım yapacaklarını söyledi.

Bakan Kasapoğlu'na, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Valisi Zülkif Dağlı da eşlik etti.

Yorumlar (8)
sağır sultan olmak 1 yıl önce
İLÇELERE NE VERDİNİZ ONU ANLATIN, MERKEZİ BİLİYORUZ ZATEN
tırtıl 1 yıl önce
bulaşıcı hastalıklar kapımızda.işsizlik %50 lere doğru koşuyor.Millet açlık sınırında.savaş kapımızda.Bunlar lay lay lom..Mahalle yanarken deli kızz camda saçını tararmış..Bunlarda aynı ona benziyorlar..
Ak partili 1 yıl önce
Hangi yol sayın bakanım
öyle 1 yıl önce
siz kendiniz çalıp kendiniz oynamaya dewam edin,gençlik işsiz
düzceli 1 yıl önce
sendemi pürütüs her gelen bi yalan dolan konuşup gidiyor
Umut 1 yıl önce
İnsanlar için umut olmuşlarmış. İnsanların geleceklerini çaldınız.
ahmet 1 yıl önce
sadece gülüyorumm görcez secim geldi
yolcu 1 yıl önce
siz gonul yapmaya degil kirmaya ,cebimizi dolduaya,karun olmaya enaniyet ve kibirle sizi secenleri kucumsemeye yalnizca akraba cevrenizi yukseltmeye devam edin edin ..saksakcilariniz gozunuzu boyaskn. malum yakindir.
19°
parçalı bulutlu