banner851

banner955

İP'den ziyaret

İşçi partisinin 29 mart yerel seçimlerinde il genel meclisi adayları ,il başkanları Feti Sönmez ile birlikte televizyonumuzu ziyaret ettiler

Siyaset 10.03.2009, 15:19
206
İP'den ziyaret

               29 yerel seçimlerinde Düzce'den belediye başkan adayı çakırmayan,AKP ve DTP dışında seçilebilecek bir adayı destekleme kararı alan İşçi Partisi Düzce il başkanlığı ,il genel meclisi üyeleri ile ziyaretlerde bulunuyor.

              

              İl genel meclisinde emekli 1. sınıf emniyet müdürü Nazmi Subaşı'nı birinci sıradan aday gösteren diğer sıralamayı ise Ayşe Sönmez,Hikmet Neguç,Ayşe Atasoy,Ali İhsan Genç ve İsmail Albayrakoğlu şeklinde yapan İşçi partisi il genel meclis üyeleri ile iddialı olduklarını ortaya koyuyorlar.

              

              Krize karşı halkçı devletçi ekonomi için,Emperyalist saldırıya karşı vatanı savunmak için,Ergenekon tertibine cevap vermek için,Nato'dan çıkmak ve teröre son vermek için,irticanın Ortaçağ karanlığından Türkiye'yi kurtarmak için Köylüyü ,çiftçiyi efendi yapmak için gibi sloganlarla seçim çalışmalarını sürdüren İşçi partisinde birinci sıra adayı Nazmi Subaşı çalışmaları hakkında bilgiler vererek hedeflerini açıkladı.

Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu