banner851

banner955

İŞÇİLERDEN ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARETİ

Standard Profil yönetimi ve grev yapan işçiler arasında anlaşma sağlanmasında Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün önemli rol oynadığı ortaya çıktı. Sarıgül’ün fabrika yönetimi ile görüşme yapmasının ardından, taraflar arasında anlaşma sağlandı. Petrol İş Sendikası üyesi işçiler, TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş’a teşekkür ziyareti düzenledi.

Siyaset 10.08.2022, 14:04
4329
İŞÇİLERDEN ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARETİ
banner1032

Petrol İş Sendikasına bağlı Standard Profil İşçilerinin ek ücret talebi ile başlattığı greve destek vermek için Düzce’ye gelen TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, işçilere verdiği sözü tuttu. Firma yetkilileri görüşen Sarıgül’ün, fabrika yönetiminin geri adım atmasında önemli rol oynadığı öğrenildi.

İşçileri temsilen Petrol İş Sendikası Şube Başkanı Ali Işık ve sendika yöneticisi Mustafa Emel, TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş’a ‘teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bu akşam 18:30’da Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner’in hazırlayıp sunduğu Öncü Haber Ana Haber Bültenine canlı telefon bağlantısı ile konuk olup,  konu ile ilgili açıklamalarda bulunacak.

Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu