banner851

banner614

İSİM VERMEDEN KAŞIKOĞLU’NU ELEŞTİRDİ

banner619

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kurucular Kurulu üyesi, eski AK Parti Milletvekili ve İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu’nun dün akşam katıldığı “Kitabın Ortasından” programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sarf ettiği sözleri ile ilgili suskunluğunu bozdu. Öncü Haber’de yayımlanan “AK Parti’de Kaşıkoğlu Krizi” başlıklı haberinin ardından sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Keskin, isim vermeden Kaşıkoğlu’nu eleştirdi.

banner846
Siyaset 12.12.2020, 20:13
4012
İSİM VERMEDEN KAŞIKOĞLU’NU ELEŞTİRDİ
banner844

İki dönem AK Parti’de Milletvekilliği, bir dönemde İl Başkanlığı görevinde bulunan DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Av. Metin Kaşıkoğlu’nun, dün konuk olduğu “Kitabın Ortasından” programında, eski lideri ve yol arkadaşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözleri Düzce kamuoyunda büyük tartışmalara yol açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik “Kibre ve şımarıklığa kapılan biri olarak görüyorum” ifadelerini kullanan Metin Kaşıkoğlu’na AK Partililer büyük tepki gösterirken, İl Başkanı Mustafa Keskin’in herhangi bir açıklamada bulunmaması büyük tepkilere yol açmıştı.

Kaşıkoğlu’nun sert ifadelerine rağmen, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in her hangi bir açıklamada bulunmaması üzerine Öncü Haber’de “AK Parti’de Kaşıkoğlu Krizi… Keskin’in tepki çeken sessizliği” başlıklı haber yayımlandı.

Haberin yayımlanmasından saatler sonra AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, kendisinden beklenen açıklamayı, kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Açıklamasında isim vermeden Metin Kaşıkoğlu’nu eleştiren Keskin,  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizim kırmızı çizgimizdir. Aziz milletimizin vicdanlarındaki sestir, gönüllerdeki merhamettir, sofrasındaki misafirdir, hastalığında yanındaki devlettir, sesini duyurduğu yürektir, zalimlerin karşısında kendi hakkını savunan lideridir. Dünya beşten büyüktür diyen ve dünya coğrafyasındaki mazlumların ümidine sahip çıkandır. Libya’da, Akdeniz’de, Suriye’de, Irak'ta, Balkanlar’da, Türk Cumhuriyetlerinde, Arakan'da, Somali’de, nerede bir Mazlum varsa onun yanındaki dosttur. Allah’ın bir kulu ve arkasında yaradandan ve Milletinden başka hiç bir güç olmayandır. AK Partimizin Genel Başkanı Cumhurun Başkanıdır. Bizler gurur duyuyoruz Allah’a hamdolsun ki böyle bir liderle siyaset yapıyoruz. Davamıza sahip çıkıyoruz ve layık olabilmek için çalışıyoruz. Bütün dünya'nın imrenerek baktığı arkasındaki milyonların hakkının savunuculuğunu yapan devletimiz ve Cumhurbaşkanımızı iftiralarla karalamalarla yıpratmaya çalışanları da tarih ihanetleri ile anacaktır. Milletimiz gereken cevabı her zaman olduğu gibi tekrar tekrar verecek ve kendilerini siyasi çöplüğe atacaktır. Bilinsin ki; mevkilerin gelip geçici olduğunu, her zaman milletimizin çıkarlarının ön planda olduğunu dile getirdiğimiz bu süreçte, beklentilerini alamayan sonrada rengini değiştirip başka kılıklara giren şahısların, Sayın Cumhurbaşkanımıza milletin ve ümmetin umuduna ağızlarından salyalar akıtarak saldırdığı bu kritik dönemleri de asla unutmayacak ve unutturmayacağız” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (20)
Duzceli 8 ay önce
Bu mazlum lar sadece diş ulkelerdemi kendi vatandaslarimiz borç batağinda birakin boş muhabbetleri niye umursamiyosunuz bu ulkedeki garibanlari zorda olanlari bi gareziniz mi var halkiniza
Düzceli.. 8 ay önce
Bir il başkanının uslubuna bakın..AKP ve genel başkanına karşı insanlara hakaret ediyor..Ben şahsen aynen iade ediyorum.. AKP genel başkanı devlet değil.. Biz Tc yi savunuyor devlet olmanın çivilerini sökenleri eleştiriyoruz..
Düzceli.. 8 ay önce
Almanya 3 hafta tüm iş yerlerini kapadı.. Ama vatandaşını evlere hapsetmedi.. Gerekli uyarıları yaptı.. Biz üç günde yalnız Düzce'de yerel basına göre 300 000 tl ceza ödemişiz.. Nüfusa göre orantılayıp bir düşünün.. Açık mı kapatıyorlar ki..
Düzceli.. 8 ay önce
akp kurucu üyeler yok, namuş, seref onur üzere höyküren, genel başkanını ihaneti vatanla suçlayanlar, partide.. AKP eski vekil Mustafa Yeneroğlu 18 yıllık durumu özetliyor yazın google ye okuyun.. Tek kelimesi yanlış mı..
Düzceli.. 8 ay önce
Kaşıkoğlunu bizde eleştirşiyoruz ya... Söylediklerinin tek bir tanesi yanlış mı, Düzce'de hala predfabrik okullar, prefaberik öğretmen evi var... Bir parkı yapamıyoruz, TOKİ yapıyor.. Ben toki yi seçmedim.. Pahallı olsun diye mi toki..
Osman 8 ay önce
Düş teşkilatın yakasından Mustafa Keskin. Al birini vur ötekinesiniz.
İşçi 8 ay önce
Nerede mazlum varsa onlara dosttur diyor.Haklı başkan bir kendi vatandaşına uzak hala asgari ücret ile çalışanın 18 yıldan beri yüzünü güldürmemistir sayın Cumhurbaşkanı.
Hakkı 8 ay önce
Kazıkçıoğlu sen zavalının tekisin. Av. Olmuşsun ama adam olamazsın. Vs.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın