banner851

banner614

İŞTE MHP'NİN ADAYLARI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım Milletvekili seçimlerinde Düzce’deki aday listesini komple değiştirdi. Yeniden aday adaylığını koyan Suat Konuk ve Demet Günday listede yer almazken, sıralama Çakmak, Temeltaş ve Kasapoğlu şeklinde oldu…

banner846
Siyaset 18.09.2015, 08:59
9644
İŞTE MHP'NİN ADAYLARI
banner844
7 Haziran’da Düzce’de üçüncü parti konumuna düşen Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım seçimlerine yepyeni bir liste ile girecek.  Yüksek Seçim Kuruluna listelerin teslim edileceği son gün Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimlerinde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.Milliyetçi Hareket Partisi Öncü Medya Grubunun daha önceden duyurduğu gibi 1 Kasım seçimlerine 1. sıra Osman Çakmak, 2. Sıra Bahri Temeltaş, 3. Sıra Celal Kasapoğlu isimleri ile girecek.

Bilindiği gibi 7 Haziran seçimlerinde 1. Sıra milletvekili adayı olan Abdullah Danışmaz, yeniden adaylığını koymamıştı. 2. Sıra aday Suat Konuk ve 3. Sıra aday Demet Günday yeniden milletvekili aday adayı olsa da 1 Kasım seçimlerinde listede kendilerine yer bulamadı.  Genel merkezin listede baştan sona yenilik yapması, 7 Haziran’daki yenilginin faturasının adaylara kesildiği şeklinde yorumlandı.

Çakmak Kimdir?

MHP’nin 1. Sıra Milletvekili adayı Osman Çakmak, Balıkesir Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Sakarya Üniversitesinde Türk Dili alanında yüksek lisans yapan Çakmak, 98 yılından bu yana Düzce’de bir çok okulda Türkçe ve edebiyat öğretmenliği yaptı. Çakmak 2010 yılından bu yana da TÜRK Eğitim Sen Düzce İl Temsilcisiydi.

Temeltaş Kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisi olan MHP’nin 2. Sıra milletvekili adayı Bahri Temeltaş, uzun yıllar yurt dışı ve yurt içinde bir çok firmada yönetici olarak çalıştı. Akçakocalı olan Temeltaş, Erdemir Demir Çelik A.Ş.’den emekli.

Kasapoğlu kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunu olan MHP’nin 3. Sıra adayı Celal Kasapoğlu,2003 yılından beri aile şirketinde inşaat malzemeleri satışı ve taahhüt işleri konusunda faaliyet gösteriyor. Kasapoğlu ayrıca, 2012 yılından beri bankalara özel şahıs ve şirketlere gayrimenkul değerleme hizmeti veriyor. MHP’nin adayı Celal Kasapoğlu Eski Belediye Başkanlarından Celal Kasapoğlu ve Afer Tütüncüoğlu'nun torunu.
Yorumlar (95)
düzce---- 6 yıl önce
bu sefer mhp düzce de yeterli oyu alıp milletvekili cıkartacaktır.
ankara 6 yıl önce
Hayırlı olsun Osman Hocam. Meyve veren ağaç taşlanır. Bu sefer olacak . Düzceli troller karalamaya başlamışlar. Demek ki doğru yoldayız.
Düsceli 6 yıl önce
Özellikle chp lilere sesleniyorum. Osman çakmak düzce için bir şanstır. Akpye karşı mhp birleşelim ve en azından bir m.v. alalım.
Abuzittin 6 yıl önce
ALLAH yar ve yardımcınız olsun, tüm desteğim ve dualarım sizinle INŞALLAH bu sefer olacak
uğur 6 yıl önce
Osman Hocam M.H.P Düzcemizden vekil çıkacaktır Genç dinamik Dürüst Çalışkan karakakteriyle bu dönem ANKARA DA Hayırlı olsun Osman hocam
Uzakdogulu 6 yıl önce
Adini bile Sanli Osmanlidan almis adam gibi adam. Duzceye hayirli olsun.
Osman a 6 yıl önce
Ömer Küçük belediye başkan adayı iken bir Arge ekibi kurmuş proje hazırlayacaktın. Halen projeler bekleniyor, gerçi seçim biteli çok oldu ama.
öğretmen 6 yıl önce
adaylarımızın hepside iyi. mhp bu seçimde düzce de hakettiği oyu alacaktır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı