banner851

banner614

İSTİFA EDEN İL BAŞKANLARI LİSTE DIŞI

banner619

Adayları belli olan ve şekillenen CHP ve İYİ Parti’nin istifa eden il başkanları Zekeriya Tozan ile Ercan Katırcıoğlu listede kendilerine yer bulamadı.

banner846
Siyaset 20.05.2018, 23:30 21.05.2018, 17:35
7638
banner844

Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerinde yarışa gireceği isimler belli oldu.

CHP’nin 4, İYİ Parti’nin 7 aday adayının adaylık için mücadele ettiği süreç sonucunda genel merkezlerde yapılan istişarelerin ardından Düzce’de iki partinin de merak edilen aday listeleri açıklandı.

Bu isimler arasında CHP İl Başkanlığı görevinden istifa eden Zekeriya Tozan ve İYİ Parti’deki Kurucu İl Başkanlığı görevini bırakan Ercan Katırcıoğlu’nun listelerde kendilerine yer bulamadı.

İki ismin de bu süreçte sessizliğini koruması ve diğer adayların yanı sıra bu isimlerin gözlerden uzak olması dikkatlerden kaçmadı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (52)
Bozkurt 3 yıl önce
Bu dava adamlarına denildiki partinizin başında seçimi en güzel şekilde atlatın güzel aday adaylarını insanlara tanıtın partinin başında bir çınar misali durun ama bizim başkanlar kimseye sormadan seçim kararı alındıgı gibi istifalarını ver
Düzceli 3 yıl önce
Kurucu il başkanlığını verdiğiniz beyi liste dışı bırakan bir zihniyet....yok yok bunlara oy yok.il başkanını harcadınız.vatandaşa kim bilir neler yapilir
ercan katırcıoğlu hata 3 yıl önce
il başkanı 2 ay içinde ilk seçimlerde aday olamaz nasıl bir teşkilatlanma kültürü var sayın ercan katırcıoğlu nun kendi yönetimi bile sırtını döndü diğer adayın etrafında toplandı(yunus er)
Mhpli 3 yıl önce
Ah ercan hocam ah..harcadilar sizi..yazik oldu..o kadar kosturdunuz.bi hic icin.anlayin ip ciler..bu partide mhp lilerin yeri yok..kandirildiniz.toplu halde istifa edin.yanlistan donun...
Maho Ağa 3 yıl önce
Başkan bu ne
t 3 yıl önce
Tozan bey icin oyumu vericektim ama artik asla akp az hakli degil sizde be akil ve ne kafa
Olmadi yaar a cevap 3 yıl önce
Ercan hoca hem meclis üyeliğinden hemde mhp den istifa etti.bilmeden yorum yapmayın.dava adamı denince akla Ercan hoca gelir.iyi parti ayıp etti.
Vatandaş 3 yıl önce
Tozanı aday yapmalıydı chp
Kalici 3 yıl önce
Uyanin artik..ip liler..bu parti ulkucu milliyetci parti deyil..oraya gidip bozkurt isareti yapip ulkucuyum diyenler..yanlis adrestesiniz..ercan hoca eskiden mhpli oldugu icin aday yapilmadi.uyanin artik.kandirildiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
az bulutlu